دلیل رضایت مجیدی از مهاجم گل نزن استقلال

0

پایگاه خبری ساتین- باوجود اینکه مهاجم خارجی آبی پوشان هنوز توفیقی در گلزنی نداشته، اما مجیدی بر رضایت از این بازیکن تاکید دارد و همچنان او مورد اعتماد ترین مهاجم استقلال است.

به گزارش ساتین و به نقل از مهر، رودی ژستد مهاجم فرانسوی تیم استقلال که از هفته چهارم به بازیکنان این تیم اضافه شد، باوجود فرصت‌های زیادی که به وی داده شده هنوز موفق به گلزنی برای آبی پوشان نشده است تا این موضوع زمینه یکسری انتقاد را از وی ایجاد کند. ژستد در هفته چهارم برای اولین بار در ترکیب استقلال قرار گرفت و از آن به بعد به جز دیدار مقابل گل گهر در هفته هفتم که مجوز بازی‌اش از سوی سازمان لیگ لغو شد، در سایر دیدارها در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار داشت.

ژستد تاکنون در ۵ بازی از ۱۰ بازی آبی پوشان به میدان رفته که در هر ۵ بازی در ترکیب ثابت قرار داشته و جمع دقایق حضورش در میدان نیز ۴۰۲ دقیقه است تا در بین بازیکنان پر کار این تیم باشد.

این مهاجم فرانسوی باوجود بیش از ۴۰۰ دقیقه بازی، هنوز موفق به گلزنی نشده است و به همین دلیل برخی از کارشناسان و پیشکسوتان استقلال نسبت به این مهاجم انتقاداتی را انجام می‌دادند که فرهاد مجیدی با رد این انتقادات از خریدش دفاع کرد و تاکید داشت او وظایفش را به خوبی انجام می‌دهد.

ژستد در هفته نهم پاس اولین گل تیمش به پیکان را به سیاوش یزدانی داد و در هفته دهم نیز پاس تک گل پیروزی بخش تیمش مقابل سپاهان را به جعفر سلمانی داد تا با گل سازی در دو هفته متوالی، سازنده‌ترین بازیکن تیمش باشد. ژستد هر دو پاس گل را با ضربه سر داد تا تبحر او در بازی با سر روی هوا را به رخ بکشد.

این مهاجم بلند قامت هلندی که نقش هدف را در خط حمله استقلال ایفا می‌کند، در واقع هدف تمام ارسال‌های بازیکنان استقلال در جریان بازی یا ضربات ایستگاهی است تا او بتواند با استفاده از قدرت بازی با سر، برای دیگران ایجاد موقعیت گل نماید. ژستد تاکنون بارها این کار را انجام داده که دو بار این کار او به گلزنی ختم شده است؛ تا آبی پوشان ۲ گل از ۱۰ گل شان را روی پاس‌های با سر این مهاجم به ثمر رسانده باشند.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

دلیل رضایت مجیدی از مهاجم گل نزن استقلال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ