آنچلوتی و ثبت بهترین رکورد امتیازات رئال در لالیگا در یک دهه اخیر

0

رئال مادرید نیوز : رئال مادرید پس از پایان هفته هفدهم لالیگا با اقتدار در صدر جدول جای گرفته است و هشت امتیاز تا سویا به عنوان یتم بعدی خود فاصله دارد.

آنچلوتی می خواهد تنها جامی که در دوره اولش در رئال نبرد یعنی لالیگا را کسب کند. او در فصل ۱۵-۱۴ نیز شروع فصل درخشانی در لالیگا داشت اما جام را از دست نداد. در فصل ۰۴-۰۳ نیز تیم کارلوس کی روش با وجود شروعی خوب در پایان فصل ویران شد.

خود آنچلوتی پیش از دربی مادرید از فصل ۱۵-۲۰۱۴ یاد کرد و گفت که از تجربه آن دوره درس گرفته و همه تلاش خود را انجام می دهد تا تیمش در نیم فصل دوم سقوط نکند. رئال مادرید آنچلوتی بهترین شروع لالیگا در یک دهه اخیر را داشته است. در حقیقت آخرین باری که رئال تا پایان هفته هفدهم توانسته بود ۴۲ امتیاز بگیرد به فصل ۱۲-۲۰۱۱ برمی گردد که در آن زمان رئال مادرید فصل را با صد امتیاز و ۱۲۱ گل به اتمام رساند.با میانگین کنونی رئال تا پایان فصل به ۹۳.۸ امتیاز می رسد آن هم در حالی که اتلتیکو که قهرمان فصل قبل بود، ۸۶ امتیاز داشت.

رئال مادرید در دو فصل اخیر در این مقطع شش امتیاز کمتر داشت و در فصل ۱۹-۱۸ نیز ۱۲ امتیاز کمتر داشت. رئال در فصل ۱۸-۱۷ ده امتیاز کمتر از حالا داشت، در فصل ۱۷-۱۶ که دو گانه لالیگا و چمپیونزلیگ را برد هم دو امتیاز کمتر داشت. البته رئال در فصل ۱۵-۱۴ یعنی دومین فصل کارلتو همین تعداد امتیاز را داشت.

رئال مادرید ده برد پیاپی کسب کرده تا کارلتو در دو فصل حضورش در رئال به رکورد ۷۵.۳۵ درصد برد از ۱۴۲ بازی بردس که بهترین رکورد یک مربی در تاریخ رئال مادرید است.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

آنچلوتی و ثبت بهترین رکورد امتیازات رئال در لالیگا در یک دهه اخیر

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ