تصادف شدید خودروی پژو پس از سیلی پدر به پسر

0

ساتین نیوز: سرهنگ علی همه خانی برخورد شدید سواری پژو با درخت به خاطر سیلی پدر به پسر در مسیر بهشت زهرا خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از رکنا، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در ساعت ۰۶:۴۵ صبح و برابر رصد پایش تصویری از معابر و بزرگراه های شهر تهران از طریق رصد دوربین های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ مشخص گردید که یکدستگاه سواری پژو که در محدوده بهشت زهرا در حال تردد بوده بعلت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از مسیر و راه خارج شده و به شدت با یک اصله درخت کنار معبر برخورد می کند.
وی گفت: ماجرا از این قرار بود که در داخل این سواری مشاجره ای بین پدرو پسری روی می دهد که پدر عصبانی سیلی محکمی به صورت پسرش که در حال رانندگی بوده زده که حواس و تمرکز وی بهم ریخته و به همین خاطر از مسیر و راه اصلی خارج و بشدت با یک اصله درخت برخورد می نماید.

سرهنگ همه خانی گفت: در این حادثه سر پسر بشدت با شیشه جلو برخورد کرده که باعث آسیب جدی می گردد و باعث شکستن شیشه جلو شده که با حضور به موقع تیم های اورژانس در محل وی به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل می گردد.

وی افزود: با حضور جرثقیل پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه این سواری از محل جابجا گردید و ترافیک مقطعی حاصل شده به حالت عادی بازگشت.

وی از رانندگان وسایبل نقلیه خواست حین تردد از انجام هرگونه اقدام و رفتاری که حواس راننده را پرت نماید خودداری کرده و حتما تمام حواس خود را به رانندگی اختصاص دهند.

زندگی زن تهرانی با نوزاد مرده اش در هتل شهر شمالی!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ