این مسائل به مدیر پرسپولیس مربوط نیست/ در رسانه ها حرف نمی زنیم؛ جنبه محرمانه دارد!

0

پرسپولیس

مصاحبه افشین پیروانی در مورد صحبت های کاظم اولیایی پس از پایان مسابقه پرسپولیس و پیکان بسیار تند بود. در این باره با مدیرعامل اسبق استقلال و عضو کمیته  صدور مجوز حرفه ای پیرامون حرف های سرپرست پرسپولیس تماس گرفتیم.

اولیایی پرسپولیس گفت: جای این مسائل در کنار زمین نیست و نباید پس از پایان مسابقه پیرامون آن صحبت کرد چون امور فنی محسوب نشده و مسائل کاملاً کلان مدیریتی است. آقای پیروانی سرپرست تیم است و این مسائل هیچ ارتباطی به ایشان ندارد؛ چون مسئله کاملاً مدیریتی بوده و ما هم طبق روال قانونی با مدیریت باشگاه پرسپولیس در تماس هستیم . گاهی اوقات نمایندگان این باشگاه به جلسات ما می‌آیند تا بهتر در جریان امور قرار بگیرند. بخشی از مشکلات پرسپولیس به صورت محرمانه با خود باشگاه یا حتی مجمع درمیان گذاشته می‌شود.

اولیایی در ادامه گفت: سرپرست محترم پرسپولیس در مسائلی اظهار نظر کرده که اصلاً در حیطه کاری ایشان نیست. ما برای بررسی مشکلات و کمک به تیم های ایرانی جلساتی برگزار می‌کنیم که گاهی اوقات علاوه بر آقای داریوش مصطفوی، رئیس فدراسیون و آقای  بهاروند نیز در آن حضور پیدا می کنند و همانطور که گفتم تمام مسائل و مشکلات، به باشگاه پرسپولیس یا مجمع منعکس می‌شود و برخی از این موارد اساساً جنبه محرمانه دارد و نباید در رسانه‌ها مطرح شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ