نگرانی رئال مادرید در مورد افزایش موارد کرونایی در ترکیب

0

رئال مادرید نیوز : کرونا همچنان روی رئال مادرید تاثیر می گذارد. مارسلو و مودریچ به علت ابتلا به کرونا به قرنطینه رفته اند که البته رئال نگران است که این تعداد بیشتر شود. در حقیقت کوپه گزارش داده است که رئال وحشت دارد که موارد کرونایی بیشتر از این باشند. این دو اولین بازیکنانی هستند که در طول فصل جاری به کرونا مبتلا می شوند اما پیش از شروع فصل و در فصل گذشته نیز ماریانو، کروس، میلیتائو، کاسمیرو، هازارد، یوویچ، ناچو، والورده، بنزما، لونین، آلابا و وایخو تجربه ابتلا به کرونا را داشتند.

در ترکیب رئال مادرید فقط ۱۱ بازیکن کرونا نگرفته اند: کورتوا، کارواخال، مندی، لوکاس، سبایوس، ایسکو، کاماوینگا، آسنسیو، بیل، وینیسیوس و رودریگو گوئس. از این جمع ایسکو یک بار به علت تب مشکوک به کرونا بود که نتیجه تستش منفی شد.  البته راموس و واران در فصل گذشته به کرونا مبتلا شدند و زیدان نیز به علت ابتلا به کرونا مدتی به قرنطینه رفت و حتی خود فلورنتینو پرز هم مدتی به این بیماری مبتلا شد.

در حال حاضر رئال مادرید تصمیم گرفته که پروتکل های کرونایی را در تمرینات تیم های فوتبال و بسکتبال به شدت سختگیرانه کند. در حقیقت هوئرتل و لاسو از تیم بسکتبال هم به کرونا مبتلا شده اند.رئال فعلا پروتکل ها را سختگیرانه دنبال می کند و امیدوار است که بازیکنان بیشتری به کرونا مبتلا نشده باشند. مارسلو و مودریچ ده روز در قرنطینه خواهند بود. بازیکنانی که هر دو یا سه دوز واکسن را زده باشند البته بعد از منفی شدن تست کرونایشان نیازی ندارند که به قرنطینه بروند.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

نگرانی رئال مادرید در مورد افزایش موارد کرونایی در ترکیب

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ