کاسیاس:«نگران کرونا در ترکیب رئال هستیم؛ هنوز خیلی تا پایان لالیگا مانده»

0

رئال مادرید نیوز : ایکر کاسیاس دروازه بان اسبق رئال مادرید روز پنجشنبه گفت که نگران افزایش موارد ابتلا به کرونا در ترکیب رئال است و باید فراخوانی برای احتیاط و مسئولیت پذیری بیشتر ایجاد کرد.

وی در مورد ابتلای شش بازیکن رئال مادرید به کرونا گفت:” همه نگران هستیم. در این روزها به نظر می رسد که کرونا شدت گرفته است. باید فراخوانی را برای احتیاط و مسئولیت پذیریایجاد کنیم. فوتبال دور از جامعه نیست. این اتفاق ممکن است که برای هر کسی رخ بدهد. باید معیارهای مناسبی در نظر گرفته شود تا تورنمنت ادامه پیدا کند.”

کاسیاس در مورد شرایط خوب رئال در لالیگا گفت:” در ورزش هر اتفاقی می تواند رخ بدهد. درست است که حس و حال تیم خیلی خوب است اما هنوز خیلی مانده است. هنوز نمی توانیم به این فکر کنیم که چیزی کسب کرده ایم. هنوز خیلی مانده است اما سعی می کنیم که مثبت نگر باشیم. نباید به این فکر کنیم که چیزی تمام شده است.”

وی در مورد تکرار قرعه کشی چمپیونزلیگ هم صحبت کرد:” اگر قرعه تکرار شده به این خاطر است که چیزی اشتباه بوده است. نتایج دو قرعه کشی متفاوت بود. اگر قرعه را تکرار کردند به این خاطر بود که فکر می کردند این اتفاقی عادی است.”

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

کاسیاس:«نگران کرونا در ترکیب رئال هستیم؛ هنوز خیلی تا پایان لالیگا مانده»

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ