آلابا:«وقتی خودت را وقف فوتبال می کنی، رئال مادرید همیشه برایت در صفحه اول است»

0

رئال مادرید نیوز : داوید آلابا مدافع اتریشی رئال مادرید در مصاحبه با جی کیو در مورد پیوستن به رئال گفت:” پس از سیزده سال حضور در یک باشگاه از خودم می پرسیدم که بعدش چه می شود. فصل گذشته بهترین فصل تاریخ بایرن بود که شش جام بردیم و از خودم پرسیدم که می خواهم چه کار کنم و در نهایت تصمیم به تغییر گرفتم و به چراغ چالشی جدید رفتم اما نمی خواستم مسیر آسان را انتخاب کنم. وقتی در بچگی با فوتبال رشد کنی می دانی که رئال مادرید بزرگترین باشگاه دنیاست. به همین خاطر برایم حضور در این جا شگفتی نبود. اگر خودت را وقف فوتبال کنی، رئال مادرید را همیشه در صفحه اول خود داری.”

وی در مورد ریشه های خود هم صحبت کرد:” به اصالت خیلی اهمیت می دهم و همیشه اصولم را حفظ می کنم. بخشی از ریشه هایم به آسیا برمی گرد اما رویاهای پدرم مربوط به فرهنگ اروپایی بوده و سعی می کنم که ترکیب خوبی را ترجیح بدهم.راستش را بخواهید کودیک آسانی نداشتم و باید با نژادپرستی کنار می آمدم اما همین چیزها باعث شد تا به شخصیت کنونی تبدیل شوم. همه ما باید علیه نژادرپستی اقدام کنیم و سعی کنیم که علیه ان موضع بگیریم. هیچ کاری برای مبارزه با آن کافی نیست اما دنیای فوتبال کمپین های خوبی در این باره تشکیل داده و این اتفاق خوبی است.”

وی در مورد پدرش شدنش هم صحبت کرد:” عاشق پدر شدن هستم. زندگی ام را تغییر داده است اما دوستش دارم. فکر می کنم که در بهترین جای ممکن هستم تا به اهداف شخصی و تیمی ام برسم.”

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

آلابا:«وقتی خودت را وقف فوتبال می کنی، رئال مادرید همیشه برایت در صفحه اول است»

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ