«کارلتو و تیمش آماده غلبه بر بحران»

0

رئال مادرید نیوز : ساعات مشکلی در والدبباس بود. نگرانی در مورد احتمال شیوع شدید ویروس لعنتی باعث شده تا نگرانی ها در مورد کشیده شدن ترمز تیمی ایجاد شود که حال خوشی دارد و پس از ده برد پیاپی رئالی ها را شاد کرده است. تا جایی که خبردار شدم، همه چیز در اردوی تیم در یکشنبه گذشته ساعاتی پیش از دربی برنابئو آغاز شده است. احتمالا مودریچ و مارسلو مبتلا شده بودند که علاومش را بروز نداده بودند. روز بعدش تستشان مثبت می شود. باشگاه آنها را به قرنطینه می فرستد اما خوشبختانه تمرین تا چهارشنبه برگزار نمی شود.

در نهایت مشخص می شود که شش بازیکن (به علاوه داویده، پسر کارلتو) مبتلا شده اند اما اکثرا یا علائمی ندارند یا علائم خفیف دارند. نکته مثبت این است که برخی از آنها ممکن است به بازی چهارشنبه در سن مامس برسند البته باید ساعاتی پیش از بازی تستشان منفی شود تا به صدرنشین کمک کنند. مودریچ که در مقابل ارتش چولو نمایش بی نظیری با وجود ابتلای احتمالی در بازی داشت، شانس خوبی دارد تا به بازی با بیلبائو برسد.

رئال ترکیب خوبی دارد و کارلتو مشکلی برای پیدا کردن جایگزین ندارد. کارواخال که مصدوم است، جای خود را به ناچو می دهد. فدرکیو والورده که در شروع فصل تا زمان مصدومیتش فیکس بود، جای نابغه کروات را می گیرد. لوکاس وازکز که همیشه بین دفاع راست و بال راست جا به جا شده می تواند کاری کند تا ضرر نبود رودریگو، آسنسیو و بیل (که البته بود و نبود بازیکن آخری فرقی نداشت) به حداقل برسد. می دانم که از من در مورد هازارد خواهید پرسید اما اگر لوکاس آماده باشد بعید است که بازیکن بلژیکی فیکس شود. در مقابلک ادیز بازی خواهد کرد اما آنچلوتی نشان داده که با هیچ کسی عهد اخوت نمی بندد.

توماس رونکرو

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

«کارلتو و تیمش آماده غلبه بر بحران»

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ