چالش مهم آنچلوتی برای انتخاب جایگزین بازیکنان غایب

0

رئال مادرید نیوز : ترکیب یازده نفره بازی ها را می برد و ترکیب ۲۵ نفره جامها را. این جمله ای ریشه دار و قدیمی در تاریخ فوتبال است که یک حقیقت محض است.

آنچلوتی نیز در مقابل بحران کرونا و ابتلای شش بازیکن تیمش به خوبی به این جمله باور دارد. بر اساس قوانین لالیگا تا زمانی که تعداد بازیکنان آماده به زیر ۱۳ نفر نرسد، بازیها لغو نمی شوند و بدین ترتیب بازیهای رئال مقابل کادیز و بیلبائو هم لغو نخواهد شد و کارلتو باید با اندیشه ای دقیق جای خالی بازیکنان کرونایی و مصدوم در ترکیب تیمش را پر کند.

دغدغه اصلی مربوط به سمت راست است. رودریگو و اسنسیو که در پست بال راست فیکس بودند، هر دو به کرونا مبتلا شده اند و کارلو باید به فکر جایگزینی برای آنها باشد تا مثلث هجومی در کنار بنزما و وینیسیوس حمله شود. گرت بیل می توانست یکی از گزینه ها باشد اما بازیکن ولزی هم به کرونا مبتلا شده است. در این شرایط یکی از سناریوهای محتمل بازگشت هازارد است که البته تا حدودی بعید به نظر می رسد. بازیکن بلژیکی حدود سه ماه است که فیکس نشده وباید دید که آنچلوتی به او فرصت می دهد یا این که از لوکاس وازکز در پست بال راست استفاده می کند.

آنچلوتی البته برای پر کردن لیستش چاره ای جز استفاده از بازیکنان آکادمی نخواهد داشت. حضور آنتونیو بلانکو در لیست قطعی به نظر می رسد چرا که رئال به تقویت ترکیبش در خط هافبک نیاز دارد و البته برای پست دفاع راست هم در صورت نرسیدن کارواخال، گزینه هایی نظیر سانتوس و ماروین می توانند در لیست قرار بگیرند.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

چالش مهم آنچلوتی برای انتخاب جایگزین بازیکنان غایب

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ