خودروی “تیبا” گاردریل بزرگراه را بلعید + عکس

0

انحراف خودروی سواری تیبا از مسیر اصلی و برخورد شدید آن با گاردریل میانی بزرگراه تهران-قم، باعث مصدومیت شدید خانم راننده شد اما رانندگان خودروهای عبوری دو فرزند این زن ۳۵ ساله را بدون آسیب نجات دادند.

خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا

جام جم سرا: در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل بزرگراه خلیج فارس و واژگونی آن، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران مأموران خود را به محل حادثه نرسیده به ورودی روستای پلائین اعزام کرد.
احمد علی زارع تیموری رئیس ایستگاه ۸۲ که در محل حادثه حضور داشت گفت: در این حادثه که به علت ناتوانی راننده در کنترل و هدایت خودروی سواری رخ داد، خودرو با گاردریل میانی بزرگراه برخورد کرده و واژگون شده بود. شدت برخورد به حدی بود که گاردریل وارد اتاقک خودرو و منجر به محبوس شدن خانم ۳۵ ساله‌ای شده بود که رانندگی آن را به عهده داشت.
وی افزود: در حالی که راننده در میان کابین در هم پیچیده خودرو محبوس شده بود، آتش نشانان بسرعت با ایمن سازی مسیر، جریان برق و باطری خودرو را قطع کرده، با بکارگیری تجهیزات، اقدام به رهاسازی راننده جوان از میان آهن پاره‌ها کردند. این خانم از ناحیه سر و صورت و پا‌ها و قفسه سینه دچار آسیب دیدگی شدید شده بود که پس از خارج کردن وی از اتاقک تحویل امدادگران اورژانس شد.
به گزارش جام جم سرا: دو کودک خردسال نیز درون خودرو حضور داشتند که پیش از رسیدن نیروهای عملیات به کمک مردم از آن خارج شده بودند.
در پایان عملیات مذکور، آتش نشانان با استفاده از بالابر خودروی نجات، خودروی تیبا را از وسط بزرگراه به حاشیه امن منتقل کردند و تحویل پلیس راهور دادند.

خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا

 خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیباخودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا خودرو تیبا تصادف خودرو تصادف تیبا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ