گل‌گهر به دنبال آرمان رمضانی/ ناجی امروز استقلال و فرهاد، جدا می شود؟

0

پایگاه خبری ساتین- آرمان رمضانی مهاجم استقلال یکی از گزینه‌های مدنظر کادرفنی گل‌گهر برای انتقال به سیرجان است.

به گزارش ساتین، گلزن امروز استقلال مقابل نود ارومیه که فرهاد مجیدی و استقلال را نجات داد،  تا این هفته لیگ برتر فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا نکرده است. 

خبرهایی به ساتین رسیده که حاکی از آن است این مهاجم به گزینه مدنظر کادرفنی گل‌گهر برای انتقال به تیم سیرجانی تبدیل شده است. 

طبق شنیده‌های خبرنگار ساتین، حضور آرمان رمضانی، مهاجمی که در فصل گذشته با تصمیم فرهاد مجیدی به جمع آبی پوشان اضافه شده بود در گل‌گهر تا حدود زیادی قطعی شده و اگر مدیران استقلال و فرهاد مجیدی به این انتقال رضایت دهند، رمضانی در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم با پیراهن گل‌گهر به میدان خواهد رفت.

با توجه به جذب ژستد و حضور مهاجمانی مانند ارسلان مطهری و امین قاسمی‌نژاد، ترافیکی نسبی در خط حمله استقلال به وجود آمده که سبب شده تا این لحظه فرصت بازی به آرمان رمضانی داده نشود. مهاجمی که امروز و در مقابل نود ارومیه، در حالیکه کار استقلال برای صعود به شدت سخت شده بود به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و توانست بازی باخته را به تساوی بکشاند و در نهایت استقلال در ضربات پنالتی توانست حریف سرسخت خود را شکست دهد.

رمضانی امروز بین هواداران استقلال محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است و بسیاری گفتند او حتی از ژستد هم بهتر عمل کرده است. او امروز هم گل زد و هم بازیسازی کرد و فضای مدافعان نود ارومیه را به بهترین نحو باز می کرد. بازی او طوری بود که همه را به یاد دوران حضور او در سایپا انداخت. خبر جدایی رمضانی از استقلال مطمئنا با واکنش هواداران مواجه خواهد شد.

۴۳۴۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

گل‌گهر به دنبال آرمان رمضانی/ ناجی امروز استقلال و فرهاد، جدا می شود؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ