ترفند ترسناک یک سارق برای سرقت از منازل

0

ساتین نیوز: پلیس تهران از دستگیری متهمی خبر داد که تحت عنوان نظافتچی از منازل سرقت می کرد.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران از دستگیری سارقی خبر داد که تحت پوشش نظافتچی از منازل این محله سرقت می کرد.

سرهنگ مجید سلیمانی مقدم در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: یکی از شهروندان به کلانتری مراجعه و از سرقت اموال باارزش منزلش اعلام شکایت کرد.

وی عنوان کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد مالباخته به تازگی فردی را برای نظافت منزل به محل سکونتش دعوت کرده است و مالباخته پس از ترک نظافتچی متوجه سرقت اموال با ارزش منزلش شده است.

رئیس کلانتری نیاوران ادامه داد: با شناسایی هویت نظافتچی منزل، تردد وی تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه حین انجام تحقیقات پلیسی پرونده های مشابه دیگری نیز به این کلانتری ارجاع شد، گفت: در تمامی شکایت ها، مال باختگان مظنون مورد نظر را به عنوان نظافتچی به منزلشان معرفی کردند.

سرهنگ سلیمانی مقدم تصریح کرد: با جمع آوری اطلاعات به دست آمد ماموران این کلانتری موفق شدند متهم را در حالی که قصد ورود به منزلی برای نظافت داشت، دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به کلانتری انتقال یافت.

کلانتر محله نیاوران با بیان اینکه در بررسی های بیشتر از متهم ۱۰ گرم طلا و تجهیزات لازم برای سرقت کشف شد، اضافه کرد: متهم به ۷ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد و اظهار داشت بعد از رهایی از زندان تحت پوشش نظافتچی به سرقت می پرداخته است.

به گفته سرهنگ سلیمانی مقدم کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

شکار زنان تنها در یزد تنها با یک کاسه آش

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ