عالمی: استقلال، نود را دست کم گرفته بود/ همه می‌خواستند پاس آخر را بدهند یا گل بزنند

0

پایگاه خبری ساتین- مربی پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است آبی‌ها، نود ارومیه را دست کم گرفته بودند و به همین دلیل به سختی افتادند.

به گزارش ساتین و به نقل از تسنیم، ایمان عالمی درباره برتری دشوار استقلال مقابل نود ارومیه در ضربات پنالتی اظهار داشت: بازی سختی نبود و خودشان کار را سخت کردند. جام حذفی شرایط خاصی دارد و کادر فنی استقلال هم به برخی بازیکنان استراحت دادند. تصمیم مربیان درست بود، اما فکر می‌کنم استقلال حریفش را دست کم گرفته بود و تاکتیک نود هم کار استقلال را سخت‌تر کرد.

وی با تمجید از رقیب دسته دومی استقلال تصریح کرد: نود تیمی جوان و قابل احترام بود که بازی زیبایی به نمایش گذاشت، با تراکم بازی کرد و ضدحملات خوبی می‌زد. تغییرات کادر فنی باعث شد استقلال رو به ارسال از جناحین بیاورد، اما سانترهای کمی هم روی دروازه نود ارسال شد. بازی جذابی دیدیم و استقلال شایسته پیروزی بود. با این حال تیم دوم استقلال یا نفرات دوم تیم باید کیفیت بهتری داشته باشند.

مربی پیشین استقلال در مورد استفاده مجیدی از بازیکنان ذخیره گفت: امیرعلی صادقی عملکرد خوبی داشت و علیرضا رضایی با مهار پنالتی توانست استقلال را به پیروزی برساند. زبیر نیک‌نفس هم بازی خوبی ارائه کرد، اما انتظار بیشتری از ارسلان مطهری داشتم و او باید نمایش بهتری ارائه می‌کرد. همه بازیکنان می‌خواستند کار مهمی انجام دهند، پاس آخر را بدهند یا گلزنی کنند.

عالمی در پاسخ به این پرسش که آیا روند فعلی استقلال می‌تواند امید را در دل هواداران این تیم برای موفقیت روشن نگه دارد یا خیر، عنوان کرد: پیروزی در بازی سال برابر سپاهان و واریز دو امتیاز بازی با گل‌گهر باعث شد استقلال شرایط بهتری پیدا کند. تیم پس از دربی روند خوبی داشت و بازگشت بازیکنانی که مصدوم بودند یا مقابل نود استراحت کرده‌اند، نفرات آماده‌ای را در اختیار مجیدی قرار می‌دهد. استقلال تاکنون مقابل پرسپولیس، سپاهان و گل‌گهر بازی کرده و دیدارهایش از این به بعد آرام‌تر خواهد بود.

۷۴۷۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

عالمی: استقلال، نود را دست کم گرفته بود/ همه می‌خواستند پاس آخر را بدهند یا گل بزنند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ