غایبان پرشمار بیلبائو برای تقابل با رئال مادرید

0

رئال مادرید نیوز : بیلبائو چهارشنبه باید میزبان رئال مادرید باشد. رئال پس از تساوی مقابل کادیز حق اشتباه ندارد در حالی که بیلبائو می خواهد انتقام شکست قبلی مقابل رئال در لالیگای همین امسال را بگیرد.

یرای با مصدومیت بازی با بتیس را تمام کرد چرا که در کل ابزی با درد حضور پیدا کرده بود. او در تمرین شنبه از ناحیه پای چپ مصدوم شده بود و با درد بازی کرد. او پیش از بازی و بین دو نیمه مورد درمان قرار گرفت تا بتواند تا پایان بازی کند. اینیگو مارتینز به کرونا مبتلاست و دیگر غایب قطعی بیلبائو در خط دفاعی است. نونیز همچنان در حال ریکاوری از مصدویمتش است و ویوان در بازگشت از مصدومیت هنوز آمادگی کامل را ندارد.

یکی از گزینه های بیلبائو مربوط به استفاده از پاردس از آکادمی است که مقابل بتیس در لیست قرار گرفت. البته شاید بالنزیاگا به پست دفاع میانی برود و لکوئه در پست دفاع چپ بازی کند. البته پست هافبک میانی، دنی گارسیا از محرومیت برگشته و می تواند زوج ونسدور باشد. وسگا و ساراگا نیز می توانند تعویضی ها باشند.

در فاز هجومی، مونیاین و اینیاکی ولیامز مصدومیت هایی دارند و غیبتشان می تواندخیلی مهم باشد. از سویی در غیاب سیمون که به کرونا مبتلا شده هم آگیرزالابا در خط حمله قرار می گیرد.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

غایبان پرشمار بیلبائو برای تقابل با رئال مادرید

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ