دعوا بر سر مهریه و کتک خوردن داماد در جشن عروسی +فیلم

0

ساتین نیوز: درخواست خانواده عروس از خانواده داماد منجر به درگیری فیزیکی در محل برپایی جشن عروسی شد.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فصل جشن های عروسی در هند است و زوج های جوان در سراسر این کشور در تلاش برای تبدیل روز عروسی خود به روزی خاطره انگیز هستند. با این حال گهگاهی انتشار تصاویری عجیب از برخی از این مراسم های عروسی به سوژه رسانه ها تبدیل می شود. مانند ویدئویی که کتک خوردن داماد در مراسم عروسی اش را به تصویر می کشد.

بنا به گزارش رسانه های محلی هند پس از آنکه خانواده عروس، مهریه ای به ارزش حدود ۳ میلیون روپیه از خانواده داماد درخواست کردند این مراسم به درگیری فیزیکی منجر شد. این در حالی بود که خانواده داماد پیشتر مهریه ای به ارزش ۳۰۰ هزرار روپیه به همراه یک انگشتر الماس به ارزش ۱۰۰ هزار روپیه به خانواده عروس پرداخت کرده بودند. این اتفاق در منطقه قاضی آباد واقع در ایالت اوتار پرادش هند رخ داد.

بنا به این گزارش پدر عروس تهدید کرده بود که در صورتی که مبلغ مورد درخواست وی و خانواده اش پرداخت نشود عروسی را بهم خواهد ریخت. خانواده داماد که از توانایی پرداخت مهریه مورد درخواست خانواده عروس را نداشتند ابتدا به صورت لفظی با آن ها درگیر شدند. اما دقایقی بعد این درگیری لفظی به درگیری فیزیکی منجر شد. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود یک زن تلاش می کند تا تازه داماد را از محل درگیری دور کند. خانواده عروس همچنین مدعی شده بودند که تازه داماد پیشتر چند بار ازدواج کرده است.

در ادامه پلیس در محل برپایی عروسی حاضر و طرفین درگیری را آرام کرد. هنوزر مشخص نیست آیا این مراسم ادامه پیدا کرده است.

اقدام شجاعانه پلیس در مقابل شرور قمه کش +فیلم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ