شرایط مبهم دانشگر و غفوری برای بازی مقابل شهرخودرو

0

پایگاه خبری ساتین- کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال در تلاش است تا بتواند وریا غفوری و محمد دانشگر را به بازی مقابل شهرخودرو برساند.

به گزارش ساتین و به نقل از ایسنا، وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال امروز (سه‌شنبه) دومین روز تمرینی خود را پس از اتمام خانه‌نشینی به علت مصدومیت، در جمع آبی‌پوشان پایتخت گذراند. کاپیتان استقلال به همراه رشید مظاهری در حال حاضر تمرینات اختصاصی خود را می‌گذراند تا بتواند به آمادگی ایده‌آل خود برسد.همچنین محمد دانشگر یکی دیگر از بازیکنان استقلال است که پس از بازی برابر نود ارومیه، به علت مصدومیت از ناحیه پا، نمی‌توانست به درستی قدم بردارد و امروز نیز نتوانست تمرین کند.

یکی از سوالات مهمی که طی این مدت مطرح می‌شود، شرایط آمادگی وریا غفوری و محمد دانشگر برای بازی با شهرخودرو مشهد است. از تیم استقلال خبر می‌رسد در حال حاضر حضور دانشگر و غفوری برای بازی مقابل شهرخودرو همچنان قطعی نشده و کادر پزشکی استقلال در تلاش است تا بتواند این ۲ بازیکن را به بازی هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر برساند.

دیدار شهرخودرو و استقلال در چارچوب هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر، روز جمعه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

۶۶۴۱

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

شرایط مبهم دانشگر و غفوری برای بازی مقابل شهرخودرو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ