مشکل جدی رئال مادرید در مقابل تیم های تدافعی؛ تملک توپ بی دلیل و بی نتیجه

0

رئال مادرید نیوز : رئال مادرید آنچلوتی همچنان یکی از ایرادهای فصل قبل را دارد: به مشکل خوردن مقابل تیم هایی که بسته بازی می کنند. رئال در فصل جاری ۲۴ بازی داشته که هجده برد داشته است. رئال فقط در شش بازی برنده نشده که حاصلش چهار برد و دو شکست بوده است. در پنج تا از شش بازی بدون برد، رئال مادرید کنترل توپ را در اختیار داشته اما این هم برای برد کافی نبوده است.

رئال مادرید  در این فصل به طور متوسط ۵۹.۶۲ درصد تملک توپ را در بازیهایش داشته است. رئال در مقابل کادیز ۸۱.۹۵ درصد تملک توپ را داشت که بهترین آمار رئال مادرید از حداقل فصل ۰۶-۲۰۰۵ تا کنون در یک بازی لالیگایی بود. رئال در مقابل اوساسونا نیز با ۷۴.۷۳ درصد تملک توپ به تساوی بدون گل رسید یا در مقابل شریف در برنابئو با ۷۵.۶۶ درصد تمک توپ شکست خورد.

رئال مادرید در مقابل کادیز ۳۶ شوت زد که ۹ تایش در چارچوب بود و در مقابل شریف نیز ۳۱ شوت زده بود که یازده تایش در چارچوب بود. این در حالیست که به طور مثال رئال مقابل اتلتیکو هشت شوت زد که سه تایش در چارچوب بود و دو تا گل شد.

هشت سال و نیم بود که نشده بود که تیمی در یک بازی لالیگایی این قدر شوت بزند. رکورد قبلی متعلق به خود رئال در سال ۲۰۱۳ بود که رئال مادرید با ۳۶ شوت به دروازه حریف توانسته بود پنج گل بزند و با نتیجه پنج بر یک مقابل لوانته پیروز شده بود.

رئال مادرید در ۱۳ تا از ۱۴ بازی که تملک توپش کمتر از ۶۰ درصد بوده، برنده شده است نکته ای که ثابت می کند که تملک توپ لزوما باعث برد رئال مادرید نمی شود. فصل گذشته نیز زیدان شرایط مشابهی داشت. رئال در فصل قبل میانگین تملک توپ ۵۹.۴۶ درصد داشت را داشت اما در سه بازی با بیشترین تملک توپ باخت: ۷۴.۸۳ درصد مقابل کادیز، ۷۳.۰۳ درصد مقابل آلکویانو و ۷۰.۳۱ درصد مقابل بیلبائو. رئال در مقابل اوساسونا نیز با ۷۰.۱۱ درصد تملک توپ به تساوی بدون گل رسیده بود.

عجیب این که رئال در این فصل در خانه بیشتر از خارج از خانه امتیاز از دست داده است. رئال مادرید در مقابل ویارئال، اوساسونا و کادیز در خانه به تساوی بدون گل رسیده، مقابل شریف باخته است. رئال در خارج از خانه فقط مقابل اسپانیول باخته و در مقابل لوانته به تساوی سه بر سه رسیده است.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

مشکل جدی رئال مادرید در مقابل تیم های تدافعی؛ تملک توپ بی دلیل و بی نتیجه

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ