شرور سابقه دار شاهرگ جوان تهرانی را برید +فیلم

0

ساتین نیوز: پسر تهرانی که ضربه کاری که با چاقو به شاهرگش برخورد کرد پس از چند روز دست و پنجه نرم کردن با مرگ روی تخت بیمارستان از مرگ گریخت و چند روز بعد عامل این حادثه دستگیر شد.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از رکنا، سرهنگ سعید راستی رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در خصوص درگیری خونین میدان پونک به خبرنگار رکنا گفت: چند روز قبل بستری شدن یک جوان داخل بیمارستانی در غرب تهران بر اثر درگیری خونینی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران گزارش شد.
وی افزود: با اعلام این خبر تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت برای تحقیقات میدانی در بیمارستان حاضر و متوجه شدند جوان حدودا ۲۰ ساله از ناحیه گردن، دست و پا با ضربات چاقو مجروح شده است.

این مقام پلیسی در ادامه گفت: ماموران پلیس در تحقیقات اولیه با بازبینی دوربین های مداربسته و رصد های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهم را در غرب تهران شناسایی کردند.

وی در ادامه گفت: ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت پس از دریافت این اطلاعات با هماهنگی مقام قضایی به خانه متهم مراجعه و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس امنیت در بازجویی لب به سخن گشود و به زخمی کردن پسر جوان با انگیزه نامشخص اعتراف کرد.

سرهنگ راستی درپایان خاطرنشان کرد: پرونده متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد و تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ