یک مدعی جدید برای دفاع چپ پرسپولیس/ خط و نشان «دیبالا» پرسپولیس برای رقبا

0

پرسپولیس

علی شجاعی که دومین فصل حضورش در پرسپولیس را تجربه می‌کند در ابتدای سال ۱۴۰۰ مجبور به جراحی کتف خود شد و علاوه بر از دست دادن بازی‌های انتهایی لیگ بیستم، پیش فصل را نیز تحت نظارت پزشک و دور از تمرینات گروهی بود تا برای حضور در ترکیب پرسپولیس کار بسیار سختی را در پیش داشته باشد.

علی شجاعی اکنون در فهرست زیر ۲۵ ساله‌های پرسپولیس قرار دارد اما در صورت تمایل یحیی به تمدید با او، این بازیکن از فصل بعد سهمیه بزرگسال محسوب می‌شود؛ بنابراین شجاعی برای متقاعد کردن کادرفنی پرسپولیس به منظور اختصاص دادن یک سهمیه بزرگسال به او باید هرچه در توان دارد رو کند.

شجاعی در بازی مقابل پیکان تنها چند دقیقه بازی کرد و درحالی که پرسپولیس در لحظات آخر بازی تحت فشار قرار داشت گل سوم را به پیکان زد تا آمادگی‌اش را نشان دهد. 

شماره ۲۳ سرخ‌ها در بازی مقابل ویستاتوربین به عنوان مدافع چپ از ابتدا به میدان رفت و پنج قطع توپ، دو نبرد هوایی موفق، دقت پاس ۷۸ درصدی به همراه ۴ پاس کلیدی را ثبت کرد و پس از به بازی رفتن سعیدآقایی، او که به یک خط جلوتر اضافه شده بود موفق شد چهارمین گل پرسپولیس را به زیبایی به ثمر برساند.

 خط هافبک پرسپولیس ترافیک سنگینی دارد اما این بازیکن چپ پا می‌تواند مدعی جدید بازی در پست دفاع چپ باشد و با سعید آقایی رقابت کند. قابلیت بازی در دفاع و هافبک و همچنین گلزن بودن این بازیکن می‌تواند به او برای انجام بازی‌های بیشتر در پرسپولیس کمک کند.

اخبار فوری پرسپولیس

یک مدعی جدید برای دفاع چپ پرسپولیس/ خط و نشان «دیبالا» پرسپولیس برای رقبا

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ