هفته یازدهم لیگ برتر؛ بازگشت حسینی به ترکیب اصلی استقلال

0

پایگاه خبری ساتین- تیم فوتبال استقلال در هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر میهمان شهرخودرو است و بازگشت حسینی به ترکیب ثابت آنها قابل پیش بینی است.

به گزارش ساتین و به نقل از مهر، آبی پوشان تهران که در پایان هفته دهم رقابتهای لیگ برتر با ۲۲ امتیاز بعد از سپاهان در رده دوم جدول قرار دارند، در هفته یازدهم این رقابت‌ها در مشهد به مصاف شهرخودروای می‌روند که هنوز طعم پیروزی را در لیگ نچشیده و با ۲ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

فرهاد مجیدی در دیدار گذشته تیمش که در چارچوب جام حذفی برگزار شد، از تعدادی از نفراتی استفاده کرد که در لیگ برتر کمتر فرصت بازی پیدا کرده بودند و یکی از بازیکنان اصلی که در آن دیدار استراحت کرد، سید حسین حسینی سنگربان شماره یک و کاپیتان دوم آبی پوشان بود.

احتمال اینکه سید حسینی در مشهد به ترکیب اصلی تیمش بازگردد زیاد است تا ضریب ریسک پذیری آبی پوشان برای این بازی به حداقل برسد. حسینی در این فصل ۷ بار در ترکیب اصلی آبی پوشان قرار گرفته که در یکی از این بازی‌ها به دلیل مصدومیت در دقیقه ۸ از زمین خارج شد. وی در ۶ باری که به صورت کامل در دروازه استقلال قرار گرفته تنها یک بار دروازه‌اش باز شده و موفق به ثبت ۵ کلین شیت شده است.

دیدار تیم‌های استقلال و شهرخودرو در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ روز جمعه ۳ دی در مشهد برگزار می‌شود.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

هفته یازدهم لیگ برتر؛ بازگشت حسینی به ترکیب اصلی استقلال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ