تولید خودرو در سنگال تصمیمی اقتصادی است/ خودرو‌های تولیدی گازسوز هستند

0

اخبار خودرو

مجله خودرو ساتین-  کیانوش پورمجیب، با اشاره به راه‌اندازی مجدد خط تولید سایت سنیران‌اتو در سنگال، ضمن تاکید بر گازسوز بودن محصولات تولیدی ایران‌خودرو در این سایت، خاطرنشان کرد: این خودرو‌ها ضمن این‌که دوست‌دار محیط زیست هستند، برای مشتریان نیز از منظر تامین سوخت به‌صرفه خواهند بود.

وی گفت: خوشبختانه محصولات ایران‌خودرو تصویر مثبتی در اذهان مردم کشورهایی، چون آذربایجان، عراق و یا سنگال دارند، پس از دنا در بازار آذربایجان، محصول سمند تاکسی در سنگال خودرو‌های بسیار محبوبی به‌شمار می‌رود.

پورمجیب با بیان این‌که، ایران‌خودرو برنامه بلندمدتی برای توسعه بازار منطقه غرب آفریقا دارد، گفت: علاوه بر سنگال، بازار منطقه غرب آفریقا نیز مورد نظر سنیران‌اتو و ایران‌خودرو است که قطعا از این طریق بهره‌وری بالاتری در این سایت تولیدی ایجاد خواهد شد.


بیشتر بخوانید: سایت ایران در سنگال، تولید را از سر گرفت


وی، قیمت مناسب محصولات ایران‌خودرو در بازار سنگال را مزیت رقابتی در میان رقبا دانست و با بیان‌این‌که درحال حاضر تولید تمامی محصولات صادراتی ایران‌خودرو سودده هستند، افزود: توزیع کننده گاز LPG نیز شرکت سنیران‌اتو است که این موضوع نیز سبب ایجاد درآمد برای این شرکت خواهد شد.

پورمجیب، با بیان این‌که توزیع قطعات یدکی خودرو‌های سواری و تجاری سنگین و نیمه‌سنگین نیز منبعی برای کسب درآمد سنیران‌اتو و ایران‌خودرو خواهد شد، گفت: دیگر محصولات موجود در سنگال که دارای قطعات مشترک با محصولات ایران‌خودرو هستند نیز از این قطعات استفاده خواهند کرد.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: مقوله ارزآوری صادرات در این برهه از شرایط اقتصادی کشور خدمتی به حساب می‌آید که مورد تایید ارکان مدیریتی شرکت است و اقدامات اخیر ایران‌خودرو در احیای سایت‌های تولیدی خارج از ایران، سبب تامین منافع اقتصادی برای شرکت و در نهایت کشور خواهد شد.

منبع: ایکوپرس

تولید خودرو در سنگال تصمیمی اقتصادی است/ خودرو‌های تولیدی گازسوز هستند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ