مصطفوی: جمعه جلسه ای فوری با عزیزی خادم داریم

0

پایگاه خبری ساتین- رییس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای توضیحاتی درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره باشگاه‌های ایرانی ارائه داد.

به گزارش ساتین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داریوش مصطفوی در خصوص شرایط ایجاد شده برای باشگاه‌ها گفت: فدراسیون فوتبال سعی کرده است همکاری لازم با باشگاه‌ها را انجام دهد. همان‌گونه که پیش‌تر هم گفته‌ام هیات‌های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه‌ای هرکدام مستقل عمل می کند و تصمیمات آن ها ارتباطی با فدراسیون فوتبال ندارد. این راستی‌آزمایی بر اساس مدارکی صورت گرفت که باشگاه‌ها بارگذاری کرده بودند و درباره آن تصمیم‌گیری صورت گرفته است.

رئیس هیات استیناف و صدور مجوز حرفه ای تاکید کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیم رسمی درخواست حذف سه باشگاه ایرانی را به کمیته انضباطی ارائه داده است و این تصمیم در شرایطی اتخاذ شد که پیش از این اطلاعات لازم به باشگاه‌ها داده شده بود. حالا با توجه به وضعیت پیش آمده، فردا جلسه‌ای فوری با حضور شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون برگزار خواهد شد. ما همه تلاش خود را می‌کنیم باشگاه‌ها در زمان باقیمانده بتوانند تعهدات خود را انجام دهند اما تصمیم‌گیر نهایی درباره این پرونده کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

مصطفوی: جمعه جلسه ای فوری با عزیزی خادم داریم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ