فروش گوشی های دزدی با فاکتور رسمی

0

معاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انهدام یک گروه موبایل قاپ گفت: این افراد در قالب گروه های دو نفره و چهار نفره اقدام به سرقت گوشی از سطح معابر و خیابان ها می کردند.

به گزارش پایگاه خبری ساتین نیوز به نقل از ایلنا، معاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انهدام یک گروه موبایل قاپ گفت: این افراد در قالب گروه های دو نفره و چهار نفره اقدام به سرقت گوشی از سطح معابر و خیابان ها می کردند.

«سرهنگ علی کنجوریان» معاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره جزییات این پرونده سرقت گفت: دو دختر به همراه دو پسر پس از شناسایی مال باخته در برخی مراسم ها و ایجاد آشنایی اولیه با آن فرد، در یک فرصت مناسب به منزل مالباخته رفته و با استفاده از قرص در درون آبمیوه فرد را بیهوش کرده و اقدام به سرقت می کردند.

وی ادامه داد: در یک مورد نیز مالباخته در حال نیمه بیهوشی با سارق درگیر می شود و سارق با وارد کردن ضربات چاقو به مالباخته و سرقت اموال از محل سرقت متواری می شود.

معاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: بعد از ثبت شکایت همکاران ما با انجام اقدامات پلیسی و فنی توانستند این سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ کنجوریان در بخش دیگری از صحبت های خود درباره انهدام یک گروه موبایل قاپ تصریح کرد: سارقان موبایل قاپ به صورت دو نفره و چهار نفره در سطح خیابان ها و معابر سوژه خود را شناسایی می کنند و با استفاده از یک لحظه غفلت افراد اقدام به قاپیدن گوشی می کنند.

وی ادامه داد: سارقان پس از سرقت گوشی های سرقتی را به مالخران می فروختند و ما توانستیم در این پرونده هم سارقان و هم مالخران را شناسایی و دستگیر کنیم.

معاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: مالخران یک سری از گوشی ها را به مغازه داران کاسب نما فروخته و با تغییر سریال گوشی این گوشی ها را با فاکتور به مردم می فروختند.

(فیلم) لحظه سرقت موبایل در پمپ بنزین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ