نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس ذوب آهن امروز

0

نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن امروز جمعه ۳ دی ۱۴۰۰

خلاصه بازی پرسپولیس و ذوب آهن در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال امروز جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ زمانی که بازی تمام شود در همین قسمت قرار می گیرد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در حالی که نمایش ناامیدکننده‌ای را در طول بازی از خود ارائه کردند، در نهایت موفق شدند ذوب آهن اصفهان را شکست دهند و به رتبه سوم جدول برسند.

 

پرسپولیس در این بازی موقعیت خاصی نداشت و تا دقیقه ۶۲ از دستیابی به گل ناکام ماند تا اینکه ارسال وحید امیری با اثرگذاری گلر ذوب آهن وارد دروازه این تیم شد تا تیم مهدی تارتار در روز دفاع جانانه، عقب بیفتد. نیم ساعت بعد این بار یک تکل نابجا در محوطه جریمه پرسپولیس را به پنالتی رساند.

 

در شرایطی که عیسی آل کثیر توپ را برداشته بود تا ضربه را بزند، کادرفنی پنالتی را به مهدی ترابی سپرد و او با دقت کافی موفق شد گل دوم را بزند تا قرمزها خیالشان از پیروزی راحت شود.

هفته یازدهم لیگ برتر خلیج فارس
ورزشگاه آزادی/ بدون تماشاگر
تیم داوری: داور: مهدی سیدعلی
کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان و آرمان اسعدی
داور چهارم: امیر عرب براقی
ناظر: یدالله جهانبازی

 

ترکیب پرسپولیس:
حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری (مهدی ترابی-۵۷)، علی شجاعی (۷۷- رضا اسدی)، محمد شریفی (۵۷- پهلوان)، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، عیسی آل‌کثیر، امید عالیشاه
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

نتیجه بازی ذوب آهن اصفهان نتیجه بازی پرسپولیس

 

ترکیب ذوب آهن:
پارسا جعفری، امیرحسین صدقی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، پویا پورعلی، محمد سلطانی مهر، رضا خالقی فر (۷۳- علی خدادادی)، میلاد جهانی ( ابراهیم زاده -۶۲)، آرمان قاسمی، سجاد دانای باغکی، محمد خدابنده لو
سرمربی: مهدی تارتار

 

نتیجه بازی ذوب آهن اصفهان نتیجه بازی پرسپولیس

 

کارت زرد:

خدابنده لو از ذوب آهن ۲۲

محمد شریفی ۳۸

سیدجلال حسینی ۶۶

قریشی ۸۶

 

شرح گل:

پرسپولیس ۱ – ذوب آهن ۰ (پارسا جعفری – گل به خودی – دقیقه ۶۲): وحید امیری از سمت راست توپ را روی دروازه ذوب آهن فرستاد و در حالی که این ارسال راهی به دروازه نداشت، پارسا جعفری گلر ذوب آهن در سیو آن ناموفق شد تا با انحراف مسیر به تیرک دروازه خورده و تبدیل به گل شود.

پرسپولیس ۲ – ذوب آهن ۰ (ترابی – دقیقه ۸۸): عیسی آل کثیر در محوطه جریمه یک پنالتی باری پرسپولس گرفت و در حالی که امیدوار بود خودش پشت توپ قرار بگیرد، ترابی با دستور کادرفنی توپ را از او گرفت. او توپ را به گوشه سمت راست زد و باوجود تشخیص درست، جعفری نتوانست این توپ را بگیرد.

 

دقایق حساس:

دقیقه ۹: محمد شریفی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که این ضربه او را گلر ذوب اهن به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۱۱: شوت محمد سلطانی فر به راحتی در اختیار حامد لک قرار گرفت.

دقیقه ۱۷: پاس میلاد جهانی به دهانه دروازه در حالی که خالقی فر خود را به سمت توپ پرت کرده بود، از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۲: حرکت عیسی آل کثیر در محوطه جریمه با ضربه ناگهانی سیامک نعتی همراه شد که توپ از بالای دروازه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: عیسی آل کثیر در دوئل فیزیکی موفق شد نورمحمدی را شکست دهد و توپ را در محوطه جریمه از او بگیرد اما ضربه خود را به شکلی ناامیدکننده روانه دروازه کرد و از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه ۵۶: پاس سیامک نعمتی امید عالیشاه را در موقعیت تک به تک قرار داد اما آرمان قاسمی با تکل خوب، مانع از گلزنی عالیشاه شد.

دقیقه ۱+۹۰: ضربه عالیشاه در محوطه جریمه به ترابی رسید و او پس از کنترل توپ در حالت نامتعادل اثر خود را روی توپ گذاشت و روی زمین افتاد و به شدت معتقد بود که باید پنالتی رویش اعلام می‌شد.

دقیقه ۳+۹۰: توپ در دهانه دروازه به عارف رستمی رسید و او ضربه سرضرب را به شکلی عجیب به بالای دروازه زد.

 

حواشی:
* آی تی سی منوچهر صفروف صادر نشد تا او در مقابل ذوب آهن فرصت بازی نداشته باشد.

* محمد شریفی پس از اعلام خطای هند به تندی اعتراض کرد که کارت زرد را برایش در پی داشت.

* وحید امیری پس از گل به شکلی جالب با خدا راز و نیاز کرد و بابت این گل شکرگزاری داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ