منفی شدن تست هفت کرونایی رئال مادرید؛ جشن در تعطیلات ممنوع شد

0

رئال مادرید نیوز : بیل، مارسلو، مودریچ، رودریگو، ایسکو، آلابا و لونین هفت کرونایی رئال هستند که نتیجه تستشان منفی شده است. در حقیقت تست داویده آنچلوتی هم منفی شده و اسنسیو تنها بازیکن رئال است که هنوز به کرونا مبتلا است.

کرونایی های رئال حالا می توانند استراحت کنند و برای بازی ۱۲ دی مقابل ختافه آماده شوند. رئال مادرید البته برای تعطیلات کریسمس پروتکل های سختگیرانه ای را برای تیم های فوتبال و بسکتبال در نظر گرفته است.در حقیقت رئال نمی خواهد تجربه ناخوشایند هفته های اخیر تکرار شود به خصوص که ۱۱۹ روز دیگر رئال در ورزشگاه ملک فهد در شهر ریاض عربستان باید به مصاف  بارسلونا در سوپرجام اسپانیا برود.

در روزهای اخیر برخی بازیکنان رئال مادرید به سفر رفته اند: بنزما و کاماوینگا راهی دبی شدند، والورده به آمریکای جنوبی رفت و وینیسیوس راهی آمریکا شده است. رئال بعد از بازیهای ملی باید در عرض یک هفته به مصاف ختافه، آلکویانو و والنسیا برود و بعد از آن به عربستان سفرک ند. بدین ترتیب رئال از همه بازیکنان خواسته تا جشن های پرجمعیت در خانواده هایشان برای سال نوی میلادی را لغو کنند. بازیکنان رئال مادرید تا هشتم دی می توانند استراحت کنند و بعد از آن تست کرونا می دهند و به تمرینات اضافه می شوند.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

منفی شدن تست هفت کرونایی رئال مادرید؛ جشن در تعطیلات ممنوع شد

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ