مهدوی کیا چیکار کرده جریان مهدوی کیا چیست؟

0

جریان مهدوی کیا چیست مهدوی کیا چه کرده

چند روزی است مهدی مهدوی‌کیا در صدر اخبار سیاسی ایران قرار گرفته است. او در بازی فوتبال ستارگان جهان، پیراهنی به تن کرده که نقشۀ کشورهای عضو فیفا از جمله اسرائیل هم روی آن منقوش بوده است.

مهدی مهدوی کیا الان کجاست بیوگرافی مهدی مهدوی کیا اینستاگرام مهدی مهدوی کیا

ماجرای مهدوی کیا و پرچم اسرائیل

چند روز پیش مهدوی‌کیا به عنوان منتخب ستارگان عرب و با پیراهنی که پرچم رژیم صهیونیستی روی آن نقش بسته بود برابر تیم منتخب جهان بازی کرد. همچنین مربیگری تیم منتخب ستارگان را هم آورام گرانت مربی اسرائیلی بر عهده داشت.

شایعه استعفای مهدی مهدوی‌ کیا از هدایت تیم ملی امید ایران ساعاتی پیش در فضای مجازی پیچید. توییت یکی از فعالان رسانه ای که ارتباط خوبی با فدراسیون فوتبال و مهدی مهدوی‌کیا دارد، شایعه استعفای مهدی مهدوی‌کیا از هدایت تیم ملی امید را به همراه داشت. این توییت متنش «پایان مهدوی‌کیا» بود …

تا این لحظه نه فدراسیون فوتبال مهدی مهدوی‌کیا را برکنار کرده و نه مهدوی‌کیا از سمت خود کناره گیری کرده است. البته به گفته دوستان نزدیک مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی امید پیغام داده آماده استعفا است و هر لحظه که فدراسیون فوتبال تصمیم بگیرد از هدایت تیم ملی امید کنار می‌کشد.

مهدی مهدوی‌کیا در دیداری که با حضور ستارگان عرب در دوحه برگزار شد، حضور پیدا کرد و حواشی این بازی باعث شد فشار انتقادات را تحمل کند و در این بین فدراسیون فوتبال که گفته می‌شود در جریان بازی ستارگان عرب و تیم منتخب جهان در دوحه بوده و حتی عده ای معتقدند فدراسیون مهدوی‌کیا را به این بازی فرستاده، خودش را از این دردسر کنار کشیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ