تصویر| وقتی طارمی مثل رونالدو شد

0

 مهدی طارمی در ۱۱ بازی اخیر خود موفق به گلزنی نشده ولی توانسته نگاه‌ها را به سمت خود متمرکز کند. بسیاری معتقدند با اینکه او در این فصل با مشکل گلزنی همراه شده ولی در تیم و در فاز تهاجمی تاکتیک کونسیسائو بسیار عملکرد خوبی به ثبت رسانده است. 

در این مدت نیز هم کادر فنی و هم رسانه‌های پرتغالی به حمایت از طارمی پرداختند و مدعی شدند که ستاره کشورمان خیلی زود به مسیر گلزنی بازخواهد گشت و این اتفاق ابدی نخواهد شد. در همین رابطه ، امروز ، روزنامه اوجوگو گزارشی در این خصوص در جلد اصلی منتشر و در خصوص طارمی نیز صحبت کرد.

روزنامه پرتغالی با انتشار مصاحبه‌ای از «فرانسیسکو سوارز» از علت عدم گلزنی طارمی نوشت. این مهاجم پرتغالی که از ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ برای پورتو در ۹۷ بازی ۴۵ گل به ثمر رسانده به حمایت از ستاره کشورمان پرداخت و گفت: طارمی گل نمی‌زند؟ مشکلی نیست. رونالدو هم گاها گل نمی‌زند.

این مطلب در جلد روزنامه اوجوگو قرار گرفت تا موضوع حمایت از طارمی دوباره بر سر زبان‌ها بیفتد. بامداد جمعه در آخرین بازی سال ۲۰۲۱ ، پورتو به مصاف بنفیکا در رقابت‌های لیگ خواهد رفت. پیروزی در این مسابقه بسیار اهمیت خواهد داشت و باید دید آیا طارمی می‌تواند با گلزنی مقابل بنفیکا هم سال را با گل به پایان برساند و هم به انتقادها و حمایت‌ها پاسخ دهد؟

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

تصویر| وقتی طارمی مثل رونالدو شد

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ