ورمزیار: استقلال در یک صورت مدعی اول قهرمانی می‌شود/ حذف سرخابی‌ها از آسیا اتفاق خوبی است

0

پایگاه خبری ساتین- پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد، حذف سرخابی‌ها از آسیا اتفاق خوبی است به شرطی که به حذف آنها عادت نکرده و مشکلات این دو باشگاه را ریشه‌ای حل کنیم.

به گزارش ساتین و به نقل از تسنیم، صادق ورمزیار درباره پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت: شاگردان مجیدی توانستند بازی خوبی را در مشهد به نمایش بگذارند و با یک نتیجه پرگل پدیده را شکست دهند. ویژگی خوبی که امسال استقلال دارد این است که به بردن عادت کرده و پس از ۱۱ هفته این تیم هنوز باختی نداشته است. وقتی یک تیمی شکست نمی‌خورد و در مرحله بعدی بازی‌هایش را با پیروزی پشت سر می‌گذارد می‌تواند خود را در قواره‌های یک مدعی نشان دهد. البته مهم این است که آبی‌پوشان بتوانند این روند را ادامه دهند.

وی با بیان اینکه مجیدی هنوز ترکیب ثابت تیمش را پیدا نکرده است، تصریح کرد: استقلال در بازی‌هایی که انجام داده در ترکیبش تغییر زیاد داشته است. همین امر باعث می‌شود که این تیم به هماهنگی صد درصد نرسد و جابه‌جایی‌های زیاد به ضرر آبی‌پوشان است. آنچه مشخص است مجیدی هرچه زودتر باید به ترکیب ایده‌آلش دست پیدا کند و تاکتیک تیمش را براساس نفرات مدنظرش برنامه‌ریزی کند. استقلال در صورتی مدعی اول قهرمانی می‌شود که اعضای کادر فنی آبی‌پوشان بتوانند ترکیب اصلی تیم را بشناسند و در بازی‌های آینده تیم را با تغییر کمتری به زمین بفرستند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا تیمِ مجیدی در نیم‌فصل نیاز به تقویت دارد، گفت: قطعاً استقلال نیاز به تقویت دارد. تیم مجیدی نیاز به وینگرهای چپ و راست دارد که بتوانند با نفوذ‌های خود برای مهاجمان موقعیت گل ایجاد کنند. علاوه بر وینگر، استقلال نیاز به یک بازیساز خوب دارد تا بتواند بازی تیم را روی زمین بهبود ببخشد و به بازی سرعت دهد. در حال حاضر با توجه به حضور ژستد و همین‌طور رمضانی، استقلال رو به بازی مستقیم آورده است و بازیکنان این تیم در محوطه جریمه با استفاده از توپ‌های سوم به گل می‌رسند. اگر یک تیم با آنالیز خوب از شیوه بازی استقلال، راه‌های نفوذ را ببندد، آبی‌پوشان به مشکل می‌خورند، اما با اضافه شدن یک بازیساز می‌توانند از روی زمین هم به گل برسند.

ورمزیار درباره حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا خاطر نشان کرد: به هر حال باید یک بار برای همیشه مشکل این دو تیم حل شود. نمی‌توانیم هر سال مشکلات استقلال و پرسپولیس را لاپوشانی کنیم و مجوز موقت برای‌شان بگیریم. شاید بتوانیم بگوییم حذف سرخابی‌ها از آسیا اتفاق خوبی باشد به شرطی که به حذف‌شان هم عادت نکرده و سعی کنیم ریشه‌ای مسائل مربوط به این دو باشگاه را حل کنیم. به عقیده من دولت به‌عنوان متولی استقلال و پرسپولیس باید پا پیش بگذارد و مشکل‌شان را حل کند.

۷۴۷۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

ورمزیار: استقلال در یک صورت مدعی اول قهرمانی می‌شود/ حذف سرخابی‌ها از آسیا اتفاق خوبی است

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ