آیا چهارشنبه مدارس اصفهان تعطیل است؟

0

مدارس اصفهان چهارشنبه هم تعطیل است

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به پایداری هوا و تشکیل کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا در اصفهان اظهار داشت: همه مصوبات روز گذشته این کارگروه برای فردا چهارشنبه نیز اعمال خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس فعالیت حضوری دانش‌آموزان در تمام واحدهای آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، آموزشگاه‌های زبان، علمی آزاد و مدارس استثنایی و مهدهای کودک در ۱۱ شهر استان تعطیل است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: آموزش حضوری در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی‌شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فولادشهر، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل، نجف آباد فردا سه‌شنبه هفتم دی ماه تعطیل و بر همین اساس همه کلاس‌ها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی افزود: روز چهارشنبه ۸ دیماه ۱۴۰۰ نیز همچون امروز طرح زوج و فرد از درب منازل از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ در کلان شهر اصفهان اجرا می‌شود.

آیا سه شنبه مدارس اصفهان تعطیل است؟

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه مقاطع و سطوح آموزشی اعم از دولتی و غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک ها و آموزشگاه های زبان و علمی آزاد در روز سه شنبه در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی شهر، دولت آباد، زرین شهر، مبارکه، فولاد شهر، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد.

ایرج حشمتی با اشاره به اطلاعیه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان، اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های به عمل آمده از سوی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر استمرار شرایط پایداری هوا در منطقه، نهمین جلسه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا بعد از ظهر امروز (دوشنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۰) به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و با حضور کلیه اعضاء تشکیل شد و پس از ارائه گزارش‌های لازم توسط دستگاه‌های متولی، تصمیاتی برای اعمال در روز سه‌شنبه هفتم دی ماه گرفته شد.

دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه مقاطع و سطوح آموزشی اعم از دولتی و غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: این فعالیت‌های آموزشی در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی شهر، دولت آباد، زرین شهر، مبارکه، فولاد شهر، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد با پیگیری اداره کل آموزش و پرورش استان به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی از اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل از ساعت ۶ تا ۲۲ خبر داد و افزود: برخورد با انواع وسایل نقلیه دودزا و فاقد معاینه فنی خودرو در شهر اصفهان با پیگیری راهور شهرستان و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان تشدید می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همچنین از تعطیلی کامل واحدهای سنگ شکن و سنگ کوبی پیرامون شهر اصفهان با پیگیری سازمان صمت و شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، وی با اشاره به ممنوعیت انواع فعالیت های ورزشی در فضای باز پارک‌ها، بوستان‌ها و ایستگاه های ورزشی با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان اشاره کرد و افزود:

فعالیت‌های عمرانی همراه با آلودگی نظیر خاکبرداری و خاکریزی در شهر اصفهان در مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان با پیگیری شهرداری اصفهان متوقف می‌شود.

حشمتی با تاکید بر جلوگیری از فعالیت‌های منجر به آلودگی و تشدید آن توسط شهرداری‌های شهرهای اقماری اصفهان، گفت: به شهروندان در شهر اصفهان و سایر شهرها و مراکز پرجمعیت و صنعتی استان توصیه اکید می‌شود با مصرف بهینه گاز طبیعی برای گرمایش، از افزایش الاینده ها جلوگیری کنند و گروه‌های آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان، بیماران قلبی، عروقی، تنفسی نیز از ترددهای غیر ضرور در فضای باز و معابر شلوغ خودداری کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ