جنگ ویژه در آزادی؛ فرهاد روبروی نکو

0

پایگاه خبری ساتین- چرا بازی استقلال و فولاد برای فرهاد مجیدی و جواد نکونام اهمیت زیادی دارد؟

به گزارش ساتین، این بازی شاید به لحاظ اهمیت و حساسیت تحت تاثیر دیدار سپاهان و پرسپولیس قرار بگیرد اما قطعا این بازی هم حساسیت‌های خاص خود رو دارد.

مهمترین دلیل مهم بودن این بازی برای فرهاد مجیدی و استقلال، ثبت بهترین شروع ممکن در تاریخ لیگ برتر بعد از هفته دوازدهم است که آبی‌ها در صورت کسب نتیجه دلخواه مقابل فولاد به آن خواهند رسید.

جدا از مسائل آماری، مجیدی برای گرفتن انتقام از جواد نکونام انگیزه زیادی دارد. درست است که او فصل گذشته و در بازگشت به نیمکت استقلال توانست نکونام را شکست دهد اما در فینال جام حذفی به فولاد باخت تا برای دومین فصل متوالی، قهرمانی جام حذفی را از دست داده باشد.

از طرف دیگر مطرح شدن نام نکونام به عنوان آلترناتیو مجیدی در چند مقطع، انگیزه فرهاد برای کسب سه امتیاز این بازی را بیشتر خواهد کرد.

آنطرف میدان، فولاد و نکونام در حالی مقابل استقلال قرار خواهند گرفت که اهوازی‌ها دوست ندارند بعد از شکست سنگین مقابل پرسپولیس در ابتدای فصل – آن موقع، ویسی سرمربی فولاد بود – به دیگر تیم پرطرفدار پایتخت هم ببازند. نکونام که جلوی صنعت نفت نتوانست وضعیت تفاضل گل تیمش را از حالت منفی خارج کند، امیدوار است این اتفاق جلوی استقلال رخ دهد و حالا باید منتظر ماند و دید که نتیجه بازی استقلال و فولاد چه خواهد شد.

این بازی برای شخص نکونام هم اهمیت زیادی دارد و او دوست ندارد برای دومین بازی متوالی در ورزشگاه آزادی، به مجیدی ببازد و برای اثبات مجدد توانایی‌هایش، دوست دارد مچ همتایش در استقلال را در تهران بخواباند.

بازی استقلال و فولاد در آزادی حساس و دیدنی خواهد بود. آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر زمانی بدست آمد که فرهاد مجیدی، کاپیتان و جواد نکونام هافبک دفاعی آبی‌ها بود.

۱۹۸۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

جنگ ویژه در آزادی؛ فرهاد روبروی نکو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ