صعود پرسپولیس و استقلال در تازه‌ترین رده بندی باشگاه‌های جهان

0

پرسپولیس نیوز –

بر اساس تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان که امروز (سه شنبه) از سوی سایت «فوتبال دیتابیس» اعلام شد، تیم فوتبال پرسپولیس در رتبه نخست باشگاه‌های ایران قرار گرفت.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران با ۱۶۱۰ امتیاز و بدون تغییر نسبت به رده بندی هفته گذشته در رتبه پنجم قاره کهن باقی ماند و با ۲ پله صعود نسبت به رده بندی هفته گذشته به رتبه ۱۰۳ جهان رسید.

تیم فوتبال استقلال با ۱۵۴۵ امتیاز و بدون تغییر نسبت به رده بندی هفته قبل در رتبه دوم فوتبال باشگاهی ایران باقی ماند. شاگردان فرهاد مجیدی با یک پله صعود نسبت به رده بندی هفته گذشته در جایگاه ۸ آسیا و با ۱۳ پله صعود در رتبه ۲۰۰ جهان قرار گرفتند.

تیم فوتبال سپاهان با ۱۵۱۰ امتیاز بدون تغییر نسبت به رده بندی قبلی سومین تیم برتر فوتبال ایران است. این تیم بدون تغییر نسبت به رده بندی قبلی در رتبه ۱۶ آسیا جای گرفت. طلایی پوشان اصفهان در سطح جهانی در مقایسه با هفته گذشته با ۱۶ پله سقوط در رتبه ۲۷۰ قرار گرفته اند.

در این رده بندی تیم‌های تراکتور، فولاد و گل گهر سیرجان به ترتیب در رتبه‌های چهارم تا ششم فوتبال ایران جای گرفته‌اند.

بر اساس این رده‌بندی در قاره آسیا جایگاه ۵ تیم نخست نسبت به رده بندی پیشین تغییری نداشته و تیم کاوازاکی فرونتال ژاپن با ۱۶۹۳ امتیاز همچنان صدرنشین است. پس از این تیم، الهلال عربستان سعودی با ۱۶۵۸ امتیاز در رتبه دوم جای دارد.

چونبوک موتورز کره جنوبی با ۱۶۲۱ امتیاز در رتبه سوم است. تیم اولسان هیوندای کره جنوبی با ۱۶۱۲ امتیاز بالاتر از پرسپولیس در رتبه چهارم قاره کهن قرار دارد.

اخبار فوری پرسپولیس

صعود پرسپولیس و استقلال در تازه‌ترین رده بندی باشگاه‌های جهان

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ