دستگیری مرد متجاوز جنسی به دختر دانشجو در پارک ساعی + عکس

0

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی پایتخت در این باره گفت: حدود یک ماه پیش مردی که با پوشیدن لباس های شیک و زدن عینک آفتابی و همراه داشتن کیف سامسونت، خود را پزشک داروساز و استاد دانشگاه معرفی می کرد، دستگیر شد که تحقیقات ماموران در این زمینه ادامه داشت.

وی با بیان اینکه این متهم با پرسه زدن در مرکز شهر نظیر ناصرخسرو و اطراف مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه تهران، خود را پزشک داروساز و استاد دانشگاه معرفی می کرد، افزود: این فرد در مواجهه با افراد مدعی می شد که علاوه بر تدریس در دانشگاه دارای داروخانه است که حتی به برخی از طعمه های خود قول داده بود که آنان را در داروخانه خود مشغول کار کند.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه متهم با طرح حیله های مختلف، مالباختگان را فریب می داد، افزود: در میان مالباختگان وی حتی یک دختر دانشجوی دانشگاه تهران نیز دیده می شود.
محمدیان افزود: این پیرمرد کپسول های مختلفی را تهیه کرده و درون آن را از موادبیهوشی و داروهای خواب آور پر می کرد و هر کدام از این کپسول ها که دارای رنگ های مختلف بود را به افراد تجویز می کرد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد شاکیان متهم به ۳۱ فقره رسیده است، گفت: در میان مالباختگان، افراد مختلفی دیده می شود که به عنوان مثال وی در چند مورد به خانه افراد مراجعه کرده و پس از بیهوش کردن آنان از طریق داروهای تجویزی، اقدام به سرقت طلاجات و اشیای گران قیمت آنان کرده است.
عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی حوادث تهران تجاوز جنسی به دانشجو تجاوز به دختر دانشجو

تجاوز جنسی به چند تن در پارک ساعی

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ همچنین افزود: این متهم تعدادی از مالباختگان را نیز در ناصرخسرو شناسایی کرده و حوالی غروب در محدوده پارک ساعی با آنان قرار ملاقات گذاشته که در این محل پس از خوراندن داروی بیهوشی، به آنان نیز تجاوز کرده است.
وی افزود: در برخی از موارد نیز که مالباختگان ساکن تهران نبودند، وی از آنان خواسته تا در مسافرخانه ای در حوالی ناصرخسرو مستقر شوند تا وی برایشان دارو تجویز کند که پس از حضور در مسافرخانه و دادن داروی بیهوشی به آنان، ضمن سرقت اشیای قیمتی آنان، به برخی از این افراد نیز تجاوز کرده است.
محمدیان با بیان اینکه متهم پیش از این دارای پنج فقره سابقه کیفری است، گفت: در یکی از سرقت های قبلی، یکی از مالباختگان این متهم فوت کرده است و در سرقت های اخیر نیز چند تن به کما رفته اند.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از یک ماه است که وی در پایگاه ۷ دستگیر شده، گفت: این متهم سواد چندانی نداشته اما نام داروها به ویژه داروهای خاص را حفظ کرده و حتی مدعی بوده که کاشف تعدادی دارو است که به وسیله آن بیماران ام اس و جوش های صورت را مداوا کند.
وی مهم ترین ویژگی این سارق شیک پوش را چرب زبانی اش اعلام کرد و افزود: شهروندان باید توجه داشته باشند که هرگز به چنین افرادی اعتماد نکنند و از راه دادن افراد غریبه به منزل و … خودداری کنند.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: همچنین باید به این موضوع توجه شود که برای تهیه دارو، بهترین راه، مراجعه به بیمارستان و مراکز معتبر است.

این متهم گفت: با خوراندن داروی بیهوشی به مالباختگان، آنان را بیهوش کرده و اقدام به سرقت از آنان می کردم که در مواردی نیز به برخی از آنان تجاوز کردم.

منبع: پلیس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ