به جا مانده از بازی با آلکویانو: صعود کردیم اما پز نمی دهیم

0

رئال مادرید نیوز : توماس رونکرو سردبیر آس در مورد بازی رئال مادرید و الکویانو نوشت.

خطر تکرار اتفاق سال قبل
زمانی که دنی وگا توپش را به کنج دروازه لوتین فرستاد، کمی بدبین شدم  و نگرانی به سراغم آمد. دژاوویی که می توانست برای رئالی ها غیرقابل تحمل باشد. یادم است که دو لالیگای از دست رفته در تنه ریف همین نقشه را داشتند. چنین بازیهایی در ظاهر ساده هستند اما می توانند روی کل فصل تاثیر بگذارند. روز  ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱ و شکست مقابل آلکویانو تاثیر منفی بزرگی روی زیدان داشت که در آن شب به این فکر کرد که در ژوئن برای دومین بار تیم محبوبش را به عنوان مربی ترک کند. شش بازیکن فیکس آن شب کذایی در ترکیب بودند: لونین، میلیتائو، مارسلو، والورده، کاسمیرو و ماریانو. تیم می دانست که این بار در الکویائو مملو از جمعیت بازی می کند که سا گذشته به علت کرونا خالی بود و باعث شده بود تا بازی بی هیجان و بی حال باشد. با این وجود در ترکیب رئال مادرید خبری از هیجان برای انتقام اتفاق سال گذشته وجود نداشته باشد. بی میلی معمولا حس خوبی ندارد و رئال مادرید معمولا در چنین بازیهایی به چنین حسی دچار می شود. نمی توانم جمع ببندم چرا که چهار مدافع (ناچو، میلیتائو، آلابا و مارسلو) و همچنین کاماوینگا همان طور که باید، بازی کردند. با تعهد و جدیت چرا که نمی خواستند پس از شکست مقابل ختافه یک ناکامی دیگر را مقابل تیمی کوچک تحمل کنند. البته این هم یک حقیقت است که بازیکنان درون زمین صادق تر از بیل بودند که دو بازی با ختافه و آلکویانو را پیچاند آن هم در حالی که پردرآمدترین بازیکن ترکیب است. گرت ، از همین جا به تو “بای بای” قطعی را برای ۳۰ ژوئن می فرستم.

ممنون، رائول گونزالس
در شب جادویی “سه مغ” باید از رائول گونزالس یاد کنم (عجیب بود که با این اسم و فامیل در مقابل رئال مادرید بازی کرد) و همچنین خوزه خوان که کابوس رئال مادرید در سال ۲۰۲۱ بود. هر دوی آنها هدایایی را به رئال مادری ددادند که به آن نیاز داشت. در زمانی که نتیجه ۱-۱ بود، شرایط نگران کننده بود اما گل به خودی رائول گونزالس (البته این گل به آسنسیو رسید چرا که شوتش به سمت چارچوب بود) و خروج اشتباه خوزه خوان مقابل ایسکو (این دروازه بان ۴۲ ساله گالیشیایی گل به خودی زد) باعث شد تا رئال در مقابل ۴۸۰۰ هوادار آلکویانو با نتیجه سه بر یک پیروز شود. در فوتبال گلهای اتفاقی هم مهم هستند و این بار بخت با رئال مادرید یاد بود. به یک هشتم رفتیم اما پز نمی دهیم.

سبایوس ، خوش آمدی
شاید بهترین اتفاق برای صدرنشین مربوط به بازگشت دنی سبایوس به میادین پس از پنج ماه بود. بازیکنی متفاوت و جادویی که اگر آماده باشد در کنار کاماویگا می توانند ذخیره های خوبی برای خط هافبک همیشگی باشند. سبایوس می تواند والورده که تا حدودی گم شده را کنار بزند.

پیچ های سخت
این پیروزی سخت باعث شد تا تیم آنچلوتی روحیه اش را به دست بیاورد. حالا نوبت بازی مقابل والنسیای بوردالاس در برنابئوست، بعد از آن به سوپرجام جذاب اسپانیا در عربستان می رویم که باید در ریاض مقابل بارسلونا بازی کنیم و بعد از آن نوبت فینال احتمالی مقابل بچه های چولو یا بیلبائوی مارسلینو است. بعد از آن یک هشتم کوپا برگزار می شود (قرعه فردا مشخص می شود) و همچنین به مصاف الچه در برنابئو می رویم. در دو هفته پنج بازی داریم که می توانیم ثابت کنیم که بازی ضعیف در آلکوی فراموش خواهد شد.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

به جا مانده از بازی با آلکویانو: صعود کردیم اما پز نمی دهیم

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ