بنجامین مندی منچسترسیتی در زندان +اینستاگرام

0

بنجامین مندی چرا بازداشت و دستگیر شد و به زندان افتاد

بنجامین مندی Benjamin Mendy مدافع چپ منچسترسیتی و دوست او لوئیس ساها اوایل ماه آگوست به چهار مورد تجاوز متهم شدند. این بازیکن ۲۷ ساله که در پست دفاع چپ برای سیتی بازی می کرد، بلافاصله توسط باشگاه محروم شد تا تحقیقات درباره این اتهامات انجام شود. او در دو بازی ابتدای فصل برابر لستر و تاتنهام به میدان هم رفته بود ولی برابر نوریچ روی نیمکت حضور داشت.

تجاوز جنسی فوتبالیست تجاوز جنسی در اروپا تجاوز جنسی به زور بنجامین مندی اخبار تجاوز جنسی
در جلسه استماعی که ۴۵ روز پیش در چشایر برگزار شد و ۵۰ دقیقه نیز به طول انجامید، بار دیگر قاضی حکم به تمدید حبس مندی داد.

طبق گزارش رسانه های انگلیسی،  بنجامین مندی در جلسه استماع دو هفته پیش، به هفت مورد تجاوز جنسی و یک مورد تعرض جنسی مربوط به پنج زن متهم شد در حالی که گفته می شد حتی شاید از اتهامات قبلی تبرئه بشود. به این ترتیب و با تفهیم اتهامات جدید، مندی به زندان بازگردانده شد و محاکمه وی، که برای ژانویه برنامه ریزی شده بود نیز به تعویق افتاد.

امروز نشریه سان گزارش داد که مندی کریسمس را در زندانی متفاوت پشت سر گذاشته است. در واقع او ۲۳ دسامبر گذشته از زندانی با درجه امنیتی B در لیورپول به زندان معروف “Strangeways” در شمال منچستر منتقل شده است. زندانی برای افراد خطرناک و با درجه امنیتی A.

در این زندان که سال ۱۸۶۸ افتتاح شده، قاتلان و متجاوزان در سلول های انفرادی حبس خود را پشت سر می گذارند.

ادرس پیج اینستاگرام بنجامین مندی

Benjamin Mendy @benmendy23

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ