حمله مدیرعامل اسبق استقلال به پرسپولیس/ با پر رویی به شعور پرسپولیسی‌ها توهین می‌کنند

0

پرسپولیس نیوز –

سرپرست پرسپولیس در بخشی از صحبت‌های خود مدعی شد اگر کاظم اولیایی عضو کمیته تعیین وضعیت آن مصاحبه‌ها را انجام نمی‌داد، مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس صادر می‌شد! این ادعا با واکنش اولیایی همراه شد و او در گفت‌وگو با خبر ورزشی نسبت به حرف‌های صدری واکنش نشان داد.

* متأسفانه یک عده عکس مار را می‌کشند و می‌خواهند تأکید کنند که این مار است غافل از اینکه مردم ما باسواد هستند و می‌توانند املای درست این کلمه را از دیکته نادرست آن تشخیص بدهند. در یک برنامه تلویزیونی با جملاتی سخیف که در واقع حکم فرار به جلو را داشت، عده‌ای با تردستی تمام مشکلات خودشان را گردن دیگران انداختند. باشگاه‌های ما باید استانداردها را رعایت می‌کردند ولی…

* برخی از مسئولان باشگاهی که سرمربی آن صراحتاً می‌گوید به پدیده بدهکار هستیم و حکم آن هم موجود است با پر رویی هر چه تمام‌تر به شعور هواداران خودشان توهین می‌کنند.

* جملاتی مانند اینکه مجوز حرفه‌ای ما تا ۹۸ درصد تأیید شده بود و … حرف‌های سخیفی است که از دهان عده‌ای خارج می‌شود.

* خدا به داد آینده ورزش ایران و به‌ویژه فوتبال این کشور برسد.

* بعید می‌دانم این حرکات ما را عاقبت به خیر بکند. این افراد به شعور مردم توهین می‌کنند و امیدوارم فرصتی باشد تا مردم بفهمند درون این باشگاه‌ها چه خبر است و افراد با چه سیاستی می‌خواهند باشگاه‌های بزرگ را اداره کنند.

اخبار فوری پرسپولیس

حمله مدیرعامل اسبق استقلال به پرسپولیس/ با پر رویی به شعور پرسپولیسی‌ها توهین می‌کنند

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ