انتشار تصاویر برهنه زنان سرشناس + عکس

0

هکرها بار دیگر با دسترسی به شماری از تصاویر خصوصی ستارگان و چهره‌های مشهور و انتشارشان در اینترنت، خبرساز شدند. تصاویر برهنه کارا دلیوینیه، مدل بریتانیایی و عکس‌های مهمانی آنا کندریک ، هنرپیشه آمریکایی از جمله آنها هستند.

هوپ سولو ، دروازه بان تیم ملی آمریکا

رسوایی و جنجال خبری بر سر انتشار تصاویر خصوصی و برهنه ستارگان و چهره‌های مشهور ابعاد تازه‌ای به خود گرفته است. این بار قربانیان تازه‌ای به فهرست پیشین اضافه شده‌اند: کارا دلیوینیه مدل بریتانیایی، میستی می ترنور والیبالیست آمریکایی و مدال‌آور المپیک، بروک برنز مجری تلویزیونی، آنا کندریک، لارن اونیل، الکساندرا چاندو و کلی گارنر هنرپیشگان سینما.

تنها در یک مورد، هکرها ۸۷ عکس خصوصی از آنا کندریک را در اینترنت منتشر کرده‌اند. البته بر خلاف عکس‌های منتشره از کارا دلیوینیه، کندریک در این تصاویر برهنه نبوده است.

این تصاویر برای نخستین بار شامگاه جمعه (۲۶ سپتامبر) در دو وبسایت عمومی شده‌اند. تا به این لحظه ستارگان و چهره‌های معروفی که عکس‌های خصوصی‌شان به اینترنت درز پیدا کرده، در این مورد اظهار نظری نکرده‌اند.

کارا دلیوینیه، مدل بریتانیایی

جنجال انتشار تصاویر برهنه ستارگان دنیای فیلم و موسیقی و چهره‌های سرشناس، ابتدا اوایل ماه سپتامبر خبرساز شد. در آن زمان تصاویر ستارگانی همچون جنیفر لارنس، ریانا، آوریل لوین، کیت اپتون و کیرستن دانست در اینترنت منتشر شدند.
چند روز پس از آن موج دوم انتشار تصاویر خصوصی ستارگان به راه افتاد. قربانیان این بار از جمله کیم کارداشیان، ونسا هاجنز و مری کیت اولسن بودند. در این بین برخی از این تصاویر از اینترنت پاک شدند.

اسکارلت جوهانسون ، هنر پیشه معروف هالیوود

یکی از این وبسایت‌ها نیز که اعلام کرده بود قصد انتشار تصاویر خصوصی اما واتسون را دارد، اندکی بعد فاش ساخت که تنها قصد شوخی داشته و عکسی در کار نیست.

گمان می‌رود که هکرها با سوءاستفاده از یک ضعف امنیتی در سرویس iCloud به این عکس‌ها دست یافته‌اند.با این حال کمپانی اپل ضعف در سیستم امنیتی سرویس‌های خود را رد کرده و گفته است، پس از تحقیقات انجام شده از سوی این کمپانی، مشخص شده هکرها به صورت هدفمند به حساب کاربری چهره‌های مشهور حمله کرده و شناسه، رمز عبور و پرسش ‌امنیتی آنان را به سرقت برده‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ