سرنوشت زنان ایزدی به کجا رسید / نحوه سوء استفاده جنسی داعش از دختر ۲۱ ساله‌

3

شبکه «روسیا الیوم» اعلام کرد که شماری از ۲ هزار زن ایزدی که در عراق به دست تکفیری‌های داعش به اسارت گرفته شده‌ بودند، به سوریه و عربستان سعودی برده شده‌ و مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌ و می‌گیرند.

عکس داعش عکس تجاوز جنسی زن عربی زن عراقی زن داعش جنایات داعش تجاوز جنسی داعش

این در حالی است که سرنوشت زنان باقی‌مانده در عراق نیز بهتر از بردگی برای سعودی‌ها نیست.

«ایمن» جوان ایزدی در شهر «زاخو» در منطقه کردستان عراق درباره نحوه سوء استفاده جنسی داعش از خواهر ۲۱ ساله‌اش می‌گوید که یکی از سرکرده‌های داعش خواهر او را به اجبار به عقد نکاح خود در آورده و او را در یک اتاق کوچک حبس کرده که تنها غذا وارد آن می‌شود  و در طول روز نیز بارها برای استفاده جنسی نزد او می‌رود.

وی گفت که ۳ خواهر او در بند تکفیری‌ها هستند و به عنوان برده جنسی از آنها سوء استفاده می‌شود. ضمن اینکه سرنوشت صدها دختر ایزدی دیگر که به اجبار مسلمان شده‌اند و مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند  هنوز مشخص نیست.

ایمن تصریح کرد که یکی از خواهرانش با او تماس تلفنی برقرار کرده و به او اطلاع داده که پس از تجاوز برخی عناصر داعش به او، به زور مسلمان شده و به عقد ازدواج یکی از سرکرده‌های داعش درآمده و از سرنوشت ۲ خواهر دیگرش که آنها نیز مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند خبر ندارد.

عکس داعش عکس تجاوز جنسی زن عربی زن عراقی زن داعش جنایات داعش تجاوز جنسی داعش

این دختر به همراه ۲ دختر  دیگر از دست تکفیری‌ها فرار کرده بود و به خانه یکی از اهالی موصل پناه برده بود که همسایه‌ها به تکفیری‌ها گزارش داده‌اند که یک دختر ایزدی در این منزل است لذا وی بار دیگر به اسارت گرفته شده است و به او تنها اجازه داده‌اند برای چند دقیقه با کسی تلفنی صحبت کند.

ایمن می‌گوید که دو خواهر دیگرش یکی ۲۲ ساله و دیگری تقریبا ۱۴ ساله است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. میلاد می گوید

  بمیرن ان شاا…

  1. sas می گوید

   داعشیا که به این مفتی نمی میرن شما برای مردن اون دخترای بیچاره ی اسیر دعا بلکه دیگه زجر نکشن

 2. رها صهبا می گوید

  ظلم همیشه دردناکه ولی اینا بازمانده اون ادمهایی هستن. که وقت حمله عراق به ایران به زنهای خرمشهر تجاوز کردن!!!!
  جمعی از زنان غیور ما خودشون رو غرق کردن تا به دست بعثی ها نیفتن حالا چی شده؟ من اون وقت ۹ سالم بود تا اخر عمرم تجاوز بعثیها به زنهای خرمشهر یادم نمیره اره ظلم بده دنیا دار مکافاته واستا کمی خانواده و ناموس خودشون بکشن بفهمن تجاوز چیه اونا که دفاع میکنن واسه انسانیت و دینه ولی انگار یادشون رفته با ما چه کردن کلی تو جنگ به ناموس ایرانی ها تجاوز شده چه زود همه یادشون رفت!!!!!