ماجرای همدستی شوهر با هوو برای قتل زن اول

0

مردی که با همدستی همسر دوم خود، همسر اولش را کشته بود، همراه همدستش در شهرستان پیشوا در شرق استان تهران دستگیر شد.

 اوایل شهریور امسال زنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: زنگ در خانه دخترم را در باقرآباد کهریزک به صدا در می‌آورم، اما کسی پاسخگو نیست و در پرس و جو از همسایه‌ها متوجه شدم او خانه‌اش را ترک نکرده است، گمان می‌برم برایش اتفاقی رخ داده است.

در پی این تماس، با اعزام ماموران به محل و هماهنگی قضایی، آنها وارد خانه زن جوان شدند و مشاهده کردند همه جا به‌هم ریخته و جسد زن جوان در یکی از اتاق‌ها افتاده و شواهد نشان می‌داد ساعاتی از مرگ او می‌گذرد.

در پی این حادثه موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل گزارش و با هماهنگی قضایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

با تشکیل پرونده، خانواده زن فوت شده به پلیس آگاهی فراخوانده شدند و در تحقیقات از آنها مشخص شد، زن جوان با شوهرش که معتاد بوده به دلیل ازدواج پنهانی با یک زن معتاد اختلاف داشته و احتمال می‌دهند فرزندشان به طور طبیعی فوت نکرده باشد. بنابراین از داماد خانواده شکایت کردند و او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند زن جوان بر اثر مسمومیت با دارو فوت کرده و به نظر می‌رسد به قتل رسیده باشد. با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد.

کارآگاهان جنایی در جستجوی متهم فراری بودند، اما موفق به یافتن وی نشدند. سرانجام دو روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان پیشوا در شرق استان تهران تماس گرفت و از رفت و آمد‌های شبانه زن و مرد جوانی به خانه مقتول در یکی از محله‌های پیشوا خبر داد.

ماموران وقتی مشخصات آن دو را به دست آوردند متوجه شدند مرد جوان همان متهم فراری و زن همراهش هووی مقتول است.

در پی این گزارش ماموران شبانه به محل مورد نظر اعزام شده و هر دو متهم تحت تعقیب را دستگیر کردند. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و به جرمشان اعتراف کردند.

مرد متهم گفت: شیشه مصرف می‌کردم و در پی رفت و آمد به خانه یک مرد معتاد با همسر دوم خود آشنا شده و بدون اطلاع همسرم با او ازدواج کردم. مدتی بعد وقتی ماجرای ازدواجمان فاش شد از همسر اولم خواستم طلاق بگیرد اما او حاضر به جدایی نبود.

وی اضافه کرد: نقشه قتل او را به کمک همسر دومم طراحی کرده و شب حادثه قرص‌های آلوده به سم را به همسرم خوراندم و او جانش را از دست داد و ما نیز فرار کردیم که پس از یک ماه بازداشت شدیم.

در پی اعتراف متهم، همسر دوم وی نیز بازجویی شد و گفته‌های او را تائید کرد. با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ