غذا خوردن روی بدن دختران عریان و برهنه + عکس

12

یک سازمان حمایت از حقوق زنان و دختران در آمریکا اعلام کرده است که این نوع پذیرایی در یک مکان عمومی، بهره‌برداری جنسی از زنان را نه تنها مجاز، بلکه امری قابل ستایش جلوه می‌دهد.

عکس زن برهنه

رستورانی در شهر ونکوور کانادا برای جلب مشتری و درآمدزایی بیشتر، غذایی را تحت عنوان «سوشی برهنه»[!] به منوی خود اضافه کرده است.سوشی یک غذای سنتی ژاپنی است که در آن برنج پخته با طعم سرکه، خوراکی‌های دریایی خام، سبزیجات و تخم مرغ وجود دارد و به صورت سرد تناول می‌شود.نامگذاری فوق به این علت است که رستوران یادشده در اقدامی خلاف شؤونات اخلاقی و فرهنگی، از دختران برهنه برای سرو این غذای سنتی ژاپنی استفاده می‌کند؛ به این صورت که دختران بخت‌برگشته در ازای دریافت حقوق، ساعت‌ها بی‌حرکت در نقش سینی که روی آن سوشی قرار گرفته دراز می‌کشند تا مشتریان رستوران شکمشان را سیر کنند!

عکس زن برهنه

بخورید ولی به مدل‌ها دست نزنید!

به‌نوشته لس‌انجلس‌تایمز (LosAngelesTimes)، یک سازمان حمایت از حقوق زنان و دختران در امریکا با انتقاد از «سوشی برهنه» اعلام کرده است که این نوع پذیرایی در یک مکان عمومی، بهره‌برداری جنسی از زنان را نه تنها مجاز، بلکه امری قابل ستایش جلوه می‌دهد.

اما صاحبان فرصت‌طلب رستوران کانادایی که این نوع غذا خوردن را به رسومات سامورایی نسبت می دهند، با وضع مقررات مضحکی مدعی شده‌اند کارشان مصداق بهره‌کشی جنسی از دختران نیست.

 

 

 

آن‌ها می‌گویند مشتریان ما اجازه دست زدن به مدل‌‌ها را ندارند و فقط می‌توانند با استفاده از چوب غذاخوری ژاپنی، سوشی‌ها را از روی بدن مدل‌ها بردارند. همچنین مشتری‌ها اجازه ندارند با مدل‌ها -که در نقش سینی روی میز قرار گرفته‌اند- حرف بزنند!

گفتنی است دولت کانادا که تماشاگر این رفتار غیرانسانی و شنیع در خاک خود می‌باشد، هرساله با ادعای نقض حقوق بشر و حقوق زنان در ایران، بانی تصویب بیانیه‌ای علیه جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد است.

منبع:جام نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 12 )
 1. حجت الله می گوید

  نمیدونم آخه چرا این مدافعان حقوق زنان گیر دادن به حجاب !!!! اینارو که نمیبینند
  وسیله تبلیغاتی از نوع میز غذا خوری!!!
  چقدر خفت آخه چقدر بدبختی
  اینم مدعیان حقوق زنان

 2. مهرداد می گوید

  جالبه

 3. ا.ا می گوید

  کشور ما رو که به زنان احترام مى ذارند و محکوم مى کنند اما خودشون بحث شون جداست

 4. اعظم سادات می گوید

  مایه خفت است،انقدربدبخت شدن زنان غربی که خودشون درحد یک میزغذا پایین اوردن،مردهای هوس رانم باشستوشومغزی ایناراه تمتع خودشون هموارمی کنند

 5. محمد(مانی) می گوید

  این هم یک جور استفاده ابزای از زنه

 6. فتانه می گوید

  وا پناه برخدا دختر بیچاره اوج تحقیریک زن هست تازه عکس اولی خانمی که بره روبدن زن دیگه غذابخوره بایدبره بمیره.حیاهم چیز خوبیه

 7. زوکو می گوید

  خیلی باحاله یک وقت مرد دست بزنه به یک جاهایی ازبدن زنه خخخ

  1. بوسه می گوید

   هه دختر حرمت داره ن لذت

 8. شب بیدار می گوید

  اه اه حالم به هم خورد

 9. آریا می گوید

  اه اه چقدر بد.اگه غذا ……..حالش بد نمی شه

 10. امیر می گوید

  اگه غذا رو یه جای خیلی بد بدنش باشه کثیف نمی شه .مایه خفت اون زنه

 11. ابوالفضل می گوید

  موقعی که میگوییم بخشی از این آقایان اروپایی واقعا بی فرهنگ و بیشعور هستن عده ای فورا میگن آقا چی میگین آیا این پذیرایی از مهمان هست در یک رستوران هر چه آدم کشی و بهره کشی از آدم ها از گذشته تا کنون بوده بخش زیادیش توی همین اروپا و آمریکا بوده واقعا متاسفیم