زنان و دختران در غرب چگونه به فروش می‌رسند؟ / نصب بارکد بر روی بردگان جنسی + عکس

1

مافیای قاچاق انسان برای اثبات مالکیت خود نسبت به قربانیان بر روی بدن آنان علائمی مشابه با “بارکد” اجناس خالکوبی می کند تا آنان را به هزاران پوند بفروشد.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی رابطه جنسی تجارت جنسی برده جنسی

به گزارش العالم، آژانس ملی رسیدگی به جنایت در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج “بارکد”روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می شوند، از جمله امور شناخته شده در تجارت جنسی در جهان است.

روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” درگزارشی نوشت: اطلاعات واصله از سوی آژانس ملی جنایت در انگلیس نشان می دهد که قربانیان با علایمی که معنای خاصی ندارند، خالکوبی می شوند که این اقدام نشان می دهد که تعامل قاچاچیان انسان با آنان به گونه ای است که گویا کالایی برای خرید و فروش هستند.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی رابطه جنسی تجارت جنسی برده جنسی

گزارش های واصله از آمریکا و اسپانیا حاکی از آن است که بر روی بدن زنان فعال در زمینه تجارت جنسی، خالکوبی به نام مسئولان قاچاق و فروش آنان صورت می گیرد.

یک زن رومانیایی که کتک خورده بود و برخلاف خواست خود به اسپانیا برده شده بود، به وسیله علامتی شبیه بارکد خالکوبی شده بود و اعداد و ارقامی روی بدن وی حک شده بود که نشان دهنده ارزش مالی است که باید برای آزاد شدن وی پرداخت شود.

به نوشته این روزنامه، آژانس جنایت ملی انگلیس تا کنون نمی داند که چقدر می توان از خالکوبی هایی که بر روی بدن های قربانیان صورت می گیرد، استفاده شود؛ قربانیانی که برای فعالیت در زمینه تجارت جنسی به انگلیس می آیند و قیمت هایی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰۰ پوند فروخته می شوند.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی رابطه جنسی تجارت جنسی برده جنسی

بر اساس این گزارش، تاجران نیجریه ای از زنانی که به انگلیس آورده شده اند، پرداخت ۵۰ هزار پوند را درخواست کرده اند و این هزینه مدارک و خرج سفر آنان به انگلیس است و از طریق مواد مخدر و شراب و کتک زدن آن ها را وادار به اطاعت از خود می کنند.

به گزارش ایندیپندنت، این تاجران از شبکه های اجتماعی در اینترنت و از طریق آگهی های شغلی سعی در جذب قربانیان خود دارند که تعداد آنان در سال ۲۰۱۳ به میزان ۲۲ درصد درمقایسه با سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. رضا می گوید

    باسلام من الان انگلیسم و این کار یجور شغله و با مراحلی که پشت سر گذاشته میشه مثل باج به سران دولت و ……. تاجران و قاچاقچیان انسان این کار رو انجام میدن ! توی ایران کسی از این کارها ندیده و براش عجیبه اما خیلی از این برده های زن و دختر به این کار راضی هستن و پول خوبی هم برای این کار دریافت میکنن ! چون توی مملکت خودشون کاری وجود نداره .