هدیه شصتمین سالگرد ایران خودرو

3

هدیه شصتمین سالگرد ایران خودرو

اخیرا مطلبی تحت عنوان جشن هشتادمین سالگرد تاسیس ایران خودرو به همراه درج لینک ورود به سایتی به منظور دریافت هدیه ایران خودرو در گروه‌ ها و کانال های فضای مجازی منتشر می‌شود که کاملا بی ارتباط به این خودروساز است.
به گزارش پرشین خودرو، به دنبال انتشار برخی مطالب غیرواقع در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی درباره ایران‌خودرو، این شرکت ضمن رد هر گونه خبر و پیام خارج از منابع اطلاع‌رسانی رسمی خود، مخاطبان را به کسب اخبار از منابع رسمی دعوت کرده است.

هدیه ایران خودرو سالگرد ایران خودرو

هدیه هشتادمین سالگرد ایرانخودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای هر گونه پیام منتشر شده از مبادی غیر رسمی این شرکت را نامعتبر دانسته و عنوان کرده مسوولیت هرگونه سوء استفاده احتمالی در این رابطه بر عهده کاربران است. و مشتریان نسبت به ارایه اطلاعات حساب بانکی خود هوشیار باشند تا در دام کلاهبرداران نیفتند.

این اطلاعیه ضمن تاکید مجدد بر کسب اطلاعات برنامه‌های فروش گروه صنعتی ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت به نشانی esale.ikco.ir، عنوان کرده است که در حال حاضر هیچ گونه فروش اقساطی و لیزینگ توسط ایران خودرو به اجرا گذاشته نمی شود.

فعالیت دفاتر، شرکت ها و سایت های غیر مجازی که به اشکال گوناگون، ادعای فروش محصولات ایران خودرو به شکل اقساطی و لیزینگ را داشته، غیرقانونی و از جمله شیوه های کلاهبرداری بوده و این خودروساز در خصوص عواقب این امر نیز هیچ گونه مسوولیتی ندارد.

جشن هفتادمین سالگرد ایران خودرو

در این اطلاعیه عنوان شده تمامی پیامک های ارسالی ایران‌ خودرو به مشتریان، تنها با سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ صورت می گیرد. بدیهی است، ارسال پیامک با سرشماره های متفرقه، ارتباطی با این خودروساز ندارد.

ایران خودرو تصریح کرده،‌ مخاطبان تنها از طریق مبادی رسمی از جمله سایت خبری ایکوپرس به نشانی ikcopress.ir و یا در پیام‌ رسان‌های سروش، آیگپ و روبیکا به نشانی ikco_ir، اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به این شرکت و فروش محصولات را دنبال کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. ناصر می گوید

  خیلی خوب

  1. ناصر اسدزاده می گوید

   خوب

 2. جمشید می گوید

  جشن براچی بگیره همون ماشینای ۸۰سال پیش داره عرضمیکنه مثل مغازه های قدیمی سر کامیناشون عابرونموندبراشون