روند کاهشی خودرو‌های دارای کسری قطعه در ایران خودرو طبق برنامه پیش می‌رود

0

اخبار خودرو

مجله خودرو ساتین– – بابک رحمانی گفت: در دو ماه گذشته، خودرو‌های دارای کسری قطعه در گروه صنعتی ایران خودرو کاهش چشم‌گیری یافته است. در حال حاضر همان طور که مدیرعامل گروه نیز در بخش‌های خبری صدا و سیما مطرح کرده اند باقیمانده خودروهاى دارای کسری قطعه در پارکینگ‌های ایران خودرو منتظر رفع کسری و عرضه فورى به بازار است.

وی تصریح کرد: مدیرعامل ایران خودرو، هیچ‌گاه اعلام نکرده که پارکینگ‌ها از خودرو خالی شده است و در حال حاضر علاوه بر کاهش حجم سایر پارکینگ ها، پارکینگ اصلی ایران خودرو خالی از خودرو شده که در دو دهه اخیر این موضوع بی سابقه بوده است.

وی ضمن انتقاد از ایجاد برخی حواشی گفت: مشکلات در تامین برخی قطعات های‌تک و دارای ریزتراشه الکترونیکی، رفع شده و تکمیل خودرو‌ها نیز سرعت گرفته است. از ۲۵ اسفندماه تا روز گذشته ۱۴ فروردین ماه بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو حمل و تحویل مشتریان شده است.


بیشتر بخوانید: اقدامات ایران خودرو در تحقق فرامین رییس جمهوری صحه‌گذاری شد


وی گفت: تکمیل و عرضه خودرو‌های ناقص طبق دستور رییس جمهوری محترم در حال انجام است و حتی به فراتر از هدف تعیین شده نیز خواهیم رسید.

رحمانی ضمن انتقاد از برخی اظهارات جهت دار گفت: ایران خودرو پارکینگی برای نگهداری خودروهاى داراى کسرى اجاره نکرده و مکاتبه‌ای برای انتقال این خودرو‌ها به پارکینگ حومه شهر با هیچ ارگانی نداشته است و صرفا خودروهاى تکمیل و تجارى شده که منتظر اخذ پلاک و حمل به نمایندگی هاى مقصد هستند براى تکمیل فرآیند حمل و تحویل به پارکینگ هاى جانبى ارسال می‌شوند لذا لازم است در بیان برخی مسایل توسط مسوولان که می‌تواند زحمات شبانه روزی صنعتگران را هدف قرار دهد، پرهیز شود.

رحمانی گفت: کارگران پرتلاش ایران خودرو و همچنین تامین کنندگان متعهد و همدل، حتی در روز سیزدهم فروردین ماه نیز در محل کار حضور داشتند و نسبت به تکمیل و عرضه حدود ۴۵۰۰ دستگاه خودرو اقدام کردند.
وی تصریح کرد: خودرو‌های کسری دار به هیچ عنوان از سایت‌های تولیدی ایران خودرو خارج نمی‌شوند و در حال حاضر خودرو‌های تجاری سازی شده در پارکینگ‌های جانبی در انتظار برای طی مراحل تخصیص و شماره گذاری و تحویل به مشتریان است.

منبع: ایکوپرس

روند کاهشی خودرو‌های دارای کسری قطعه در ایران خودرو طبق برنامه پیش می‌رود

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ