بمب نقل و انتقالات در حال انفجار/ رئال دوباره کهکشانی می‌شود

0

بمب نقل و انتقالات در حال انفجار/ رئال دوباره کهکشانی می‌شود

ساتین –

نشریه «مارکا» خبر داد، رئال مادرید کاملاً مطمئن است اما اطرافیان این بازیکن اصرار دارند که هنوز تصمیمی در این مورد وجود ندارد. آینده قهرمان جام جهانی کیلیان امباپه به حل شدن نزدیک است اما وضعیت مذاکرات هنوز کمی صبر بیشتری می‌طلبد. منطقی ترین نتیجه به امضای قرارداد با رئال مادرید اشاره دارد، اگرچه نسخه‌های طرفین در شرایط فعلی متفاوت است.

در باشگاه رئال، در این مورد اتفاق نظر وجود دارد: اطمینان حاصل می‌شود که امباپه از تابستان امسال در رئال مادرید بازی خواهد کرد. با این حال، برخی منابع توضیح می‌دهند که این معامله به طور کامل بسته نشده و هنوز باید روی جنبه‌های مختلف کار شود. یکی از آنها جنبه اقتصادی است که فاصله یک تیم تا تیم دیگر هنوز قابل توجه است.

اطرافیان این فوتبالیست هم به این سمت می‌روند. آنها در صحبت با مارکا قاطعانه گزارش‌هایی مبنی بر اینکه امباپه انتخاب کرده است در پاری‌سن‌ژرمن بماند را تکذیب کردند و باید دید که او چه زمانی تصمیم خود را اعلام خواهد کرد.

 آنها اصرار دارند که انتخاب قطعی وجود نداشته و اعتراف می‌کنند که رئال مادرید همه امکانات را دارد. در رختکن تیم پوچتینو آنها همچنان منتظر هستند.

از زمان بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دیدارهای متعددی بین رئال مادرید و خانواده امباپه صورت گرفته است. به دلیل تعهدات مختلف حرفه ای و شخصی، حدود دو هفته است که مذاکرات متوقف شده است. پس از تصویب آنها، مذاکرات از سر گرفته می‌شود.

توافق در سطح ورزشی تقریباً کامل شده است. ورود نهایی‌هالند مشکلی نخواهد بود، برعکس. اما این بازیکن که پروژه ورزشی را در اولویت قرار می‌دهد، نگرانی خود را برای جوان سازی ضروری تیم مادریدی در سه یا چهار فصل آینده نشان داده است.

در هر صورت، با وجود فواصل افشا شده، منابع عملیات تشخیص می‌دهند که مذاکرات به خوبی پیش می‌رود و پیشرفت می‌کند. حرف آخر امباپه خواهد بود که همیشه آرزوی بازی در رئال مادرید را داشت. 

پدر و مادرش او را نصیحت می‌کنند، اما همیشه این فرض وجود دارد که وکیل معتبر امباپه یعنی دلفین ورهیدن تصمیمات نهایی را تایید می‌کند. از پاری‌سن‌ژرمن اخباری به بیرون درز کرد که گزینه‌هایی برای تمدید او وجود دارد. آنها پیشنهاد تمدید دو ساله با امکان خروج بعد از جام جهانی در صورت تمایل را دارند، حتی به او پیشنهاد می‌دهند که یک رقم اقتصادی را نیز ذکر کند.

 با این حال، مسئله پول نیست. حتی اگر مقامات فرانسوی و قطری برای متقاعد کردن او برای امضای قرارداد دست به دست هم داده باشند، باز هم بحث متقاعد کردن نیست.

پاری سن ژرمن نیوز

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ