اسامی بدهکاران بزرگ بانک صادرات

0

اسامی بدهکاران بزرگ بانک صادرات

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حسب قوانین جاری کشور و تاکید وزارت اقتصاد و دارایی مبنی بر اعلام بدهکاران بانکی، این بانک اسامی بدهکاران عمده و بزرگ خود را بدین شرح اعلام کرد.

لیست فهرست بدهکاران عمده بانک صادرات ایران

​+ محمد جواد اقدامیان کیست کله گنده های ایران علی کرد احمدی کیست شبدوست مالامیری کیست سوابق شبدوست مالامیری خانواده صرافان حمید تهوری کیست حسن اقدامیان کیست ثروت عباس ایروانی بیوگرافی عباس ایروانی اسامی بدهکاران کلان بانکی اخبار بانک صادرات احمد صرافان کیست بدهکاران بزرگ بانک صادرات  +

احمد صرافان

مسعود صرافان

مجتبی صرافان

محمد جواد اقدامیان

عباس اکبری

علی اکبر یقینی

کنعان بهرامی نوشهر

محمد فلاحتیان

سید شهرام کسبی جهرمی

سعید رضایی

مجتبی رضایی

علی احمدنژاد آبکنار

شیرزاد احمدنژاد آبکنار

شهرام احمدنژاد آبکنار

حمید تهوری

محمدرضا مصدق

امیر عسکری خواه

علی ناظمیان

علیرضا فیروزگر

محمد عصارزادگان

شبدوست مالامیری

فرزان راد

حسن اقدامیان

کریم فتحی

پیکره

محتشم

علی رخشان

عباس / محمد حسن ایروانی

امیر حسین متقی

عبدالله رنجبر

علی کرداحمدی / تفرشی

خانواده صرافان چهارسوقی که با نام «صرافان برادرز» نیز شناخته می‌شوند از جمله خانواده‌های شهیر در بازار برنج ایران هستند. این خانواده با خانواده ابوترابیان ارتباطی نزدیک دارند. بِرند «آوازه» تا پیش از این در اختیار خانواده ابوترابیان بود که چندی قبل از فروش به شرکت سرمایه رفاه، توسط برادران ابوترابیان به شرکت آتیه فروز سبحان واگذار شد و پس از آن سعید ابوترابیان نیز به مدیرعاملی این شرکت رسید.

نام صرافان در فهرست بلندبالای دانه‌درشت‌های بانکی

در این میان وقتی «محمود صادقی»، نماینده مردم تهران در سال ۹۶ فهرست ۲۰ بدهکار بزرگ بانک سرمایه را منتشر کرد، نام صرافان نیز در این میان درخشید. گروه صرافان با دریافت ۴ فقره وام بانکی ۱۷۳ میلیارد و ۲۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار توام از بانک سرمایه در ردیف بدهکاران بانکی قرار داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ