علت طلاق ماهسون و همسرش +عکس

0

علت و دلیل جدایی طلاق ماهسون و همسرش اجه بینای

اجه بینای پس از مشاهده تصویری نامتعارف از همسرش ماهسون، نام خانوادگی Kırmızıgül را از پروفایل صفحه رسمی اش در شبکه های اجتماعی حذف کرده و با عجله برای طلاق به ترکیه بازگشت. همسر ماهسون برای تحصیل دخترش به آمریکا سفر کرده بود و پس از اطلاع از برخی اتفاقات حاشیه ساز به ترکیه آمد.

به گزارش روزنامه حریت؛ اجه بینای که بدون معطلی به دادگاه رفته و دادخواست طلاق داده بود، به اطرافیان نزدیک خود گفت: در ازدواج نباید اجازه وقوع چنین حوادثی را داد. به همین دلیل است که طلاق می‌گیرم.

همسر ماهسون همسر خواننده طلاق هنرمندان بیوگرافی ماهسون اجه بینای کیست

دلیل طلاق همسر ماهسون یک عکس بود

عکس سلفی منتشر شده از ماهسون ۵۲ ساله در کنار دختر جوان به سرعت دست بدست شده و برای خواننده مشهور ترکیه ای رسوایی به بار آورد. این عکس به شکلی نامتعارف و داخل خانه ای که تصور میشود خانه ی همان دختر جوان است، گرفته شده. هرچند این گفته ها در حد حدس و گمان باقی مانده است اما سکوت ماهسون در توضیح این عکس شک ها را به سمت یقین سوق میدهد.

همسر ماهسون که خود یک وکیل است، پس از اطلاع از ماجرا، به سرعت پرونده طلاق را شروع کرده بود و در یک جلسه از کیرمیزگیول طلاق گرفت. طبق تصمیم دادگاه، حضانت دختر ماهسون بر عهده مادر کودک خواهد بود.

ماهسون کرمیزیگل در بیانیه‌ای پس از جلسه دادرسی گفت:من تمام تلاشم را برای نجات ازدواجمان انجام دادم اما این اتفاق نیفتاد. ماهسون قرمزی گل که از نتیجه دادگاه و طلاق همسرش ناراضی بود دادگاه را ترک کرد و سوالاتی که خبرنگارن از او در مورد اتهامات خیانت پرسیدند بدون پاسخ گذاشت.

ازدواج ۶ ساله ماهسون قیرمیزی گول و اِجه بینای با شکایت در دادگاه بیکوز در ۱۵ دقیقه به پایان رسید. کرمیزیگول در بیرون از دادگاه گفت: «با وجود همه تلاش‌هایمان، نتوانستیم ازدواج خود را نجات دهیم.

به دلیل اختلاف نظر تصمیم به جدایی گرفتیم.

حضانت فرزند ما با مادرش است.»

اِجه بینای گفت: «من درخواست طلاق دادم و به نتیجه رسید و ما طلاق گرفتیم.

ماهسون قرمزی گل و ۲ ازدواج ناموفق

ماهسون قرمزی گل (Mahsun Kırmızıgül) در تاریخ ۶ فروردین ۱۳۴۸ در یکی از روستاهای دیاربکر ترکیه بدنیا آمد. نام اصلی ماهسون عبدالله بازنجیر است اما تقریبا همه او را با نام ماهسون می شناسند.

خواننده معروف ترکیه ای دوبار ازدواج کرده که هر دو تجربه ی او به طلاق ختم شده است. او اولین بار در سن ۲۰ سالگی با “گلگم” ازدواج کرد که حاصل ازدواج آنها پسری به نام محمود بود. ازدواج ماهسون و گلگم به طلاق ختم شد و قرمزی گل مسئولیت نگهداری پسرش را به همسرش واگذار کرد.

ازدواج دوم او در سال ۲۰۱۵ با یک وکیل ترک تبار ساکن آمریکا بنام اجه بینای (Ece Binay) بود که ثمره آن تنها یک دختر بنام لاوین بود که این ازدواج هم به طلاق ختم شد و ماهسون بار دیگر حضانت فرزندش را به همسرش داد.

منبع : نمناک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ