مرگ مشکوک ۳ ملوان نیروی دریایی آمریکا

0

ساتین نیوز: طبق گفته نیروی دریایی آمریکا هنوز علت مرگ سه ملوان یک ناو هواپیمابر در “نیوپورت نیوز” در ایالت ویرجینیا مشخص نیست.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، طبق گفته نیروی دریایی آمریکا، جسد سه ملوان ناو هواپیمابر “یو اس اس جورج واشنگتن” با فاصله کمتر از یک هفته از یکدیگر پیدا شد. سرویس تحقیقات جنایی نیروی دریایی آمریکا و مقامات محلی در حال بررسی این پرونده هستند.

“سی ان ان” در این باره نوشت, جسد نخستین ملوان جمعه گذشته در ناو هواپیمابر پیدا شد و مقامات مربوطه نسبت به انتشار اطلاعات در این مورد بی توجهی کردند. سپس دو نفر دیگر در ۹ و ۱۰ آوریل در مکانی خارج از ناو هواپیمابر پیدا شدند.

“رین مامسن”, سخنگوی نیروی دریایی آمریکا در این باره گفت: در حالی که این حوادث همچنان تحت بررسی هستند، هیچ نشانه اولیه ای وجود ندارد که نشان دهد بین این رویدادهای غم انگیز ارتباط وجود دارد.

علت مرگ ملوانان توسط نیروی دریایی ارائه نشده است. با این حال، یک تیم ویژه مداخله سریع روانپزشکی وارد این ناو هواپیمابر شدند. این تیم ها برای کمک به حمایت کوتاه مدت از سلامت روان پس از یک رویداد آسیب زا، مانند مرگ، ارائه می شوند.

ملوانی که در ۹ آوریل پیدا شد به عنوان متخصص خدمات خرده فروشی کلاس ۳ شناسایی شد. همچنین ملوانی که در ۱۰ آوریل پیدا شد “ناتاشا هافمن”، کارشناس برق ارتباطات داخلی کلاس ۳ بود.

سومین ملوان پیدا شده در روز جمعه هنوز توسط نیروی دریایی شناسایی نشده است.

ناو هواپیمابر “یو اس اس جورج واشنگتن” در حال حاضر در “نیوپورت نیوز” در ایالت ویرجینیا تحت یک بازنگری و تعمیرات اساسی پیچیده است.

ناپدید شدن دختر جوان ۲۵ ساله پس از جشن تولد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ