تصویر لحظه تاریخی رونالدو/ کریستیانو هنوز غمگین است

0

تصویر لحظه تاریخی رونالدو/ کریستیانو هنوز غمگین است

ساتین – کریستیانو رونالدو پس از بازگشت به میادین و به ثمر رساندن صدمین گل خود در لیگ برتر، به پسر کوچکش ادای احترام کرد.

مهاجم پرتغالی بعد از مرگ دلخراش پسرش، سفر روز سه‌شنبه به آنفیلد را از دست داد. رونالدو به تمرینات در کارینگتون بازگشت و روز شنبه توسط رالف رانگنیک، سرمربی تیم، برای بازی مقابل آرسنال انتخاب شد. توپچی‌ها شروعی عالی داشتند و در میان داوری‌های بحث‌برانگیز به برتری ۲-۰ رسیدند. اما رونالدو با گلی زیبا تیمش را به بازی بازگرداند. شماره ۷ منچستریونایتد آماده بود تا پاس دقیقه ۳۴ نمانیا ماتیچ را با پای چپ وارد دروازه آرون رمزدیل کند.  او بعد از گل برای ادای احترام به پسر کوچکش به آسمان اشاره کرد. رونالدو بعداً این عکس را با یک ایموجی قلب عاشقانه در اینستاگرامش منتشر کرد.

هواداران آرسنال و منچستریونایتد در دقیقه هفتم بازی برای ابراز حمایت و همدردی با رونالدو به دلیل داغ سنگینی که دیده، تشویقش کردند. برنده ۵ توپ طلا اوایل این هفته نیز در آنفیلد مورد تشویق قرار گرفت و هواداران لیورپول به نشانه همبستگی آهنگ You’ll Never Walk Alone را یکصدا خواندند. 

این گل بیست و دومین گل فصل رونالدو از زمان پیوستن مجددش به شیاطین سرخ بود. ۱۶ گل او در لیگ برتر به ثمر رسیده و این تعداد به ۸۴ گلی که در اولین دوران حضور خود در انگلیس زده، اضافه شد. اولین گل لیگ برتر رونالدو ۱۸ سال و پنج ماه و ۲۲ روز پیش در نوامبر ۲۰۰۳ به ثمر رسید. اعجوبه نوجوان آن زمان یک ضربه ایستگاهی را در پیروزی ۳-۰ مقابل پورتسموث در اولدترافورد به ثبت رسانده بود.

رونالدو در ادامه بازی دوباره توپ را وارد دروازه کرد، اما گل شماره ۱۰۱ لیگ برتری او به دلیل آفساید رد شد. یونایتد با نتیجه ۳-۱ شکست خورد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ