زندگی خیالی یک قاتل؛ قتل به خاطر حرف‌های یک «آینه‌بین»

0

ساتین نیوز: نوشته را از داخل جوی آب پیدا کردم و به سراغ یک آینه بین در شهرستان دیگری رفتم. او برگه را دید گفت پسرعمویت تو را جادو و طلسم کرده است.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از فرارو، مرد معتاد با ادعای اینکه پسرعمویش با سحر و جادو زندگیش را نابود کرده، نقشه قتل او و اعضای خانواده اش را کشید. او گرچه توانست پسرعمویش را به قتل برساند، اما دختر و همسر مقتول با زیرکی از خانه گریختند و باعث دستگیری قاتل شدند.

عصر یکشنبه گذشته فردی هراسان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و گفت که مردی با ضربات چاقو، همسایه آن ها را به قتل رسانده و حالا در خانه مقتول زندانی شده است.

پس از این تماس، تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه راهی محل حادثه شدند و در همین هنگام قاتل که در خانه مقتول زندانی شده بود از پنجره طبقه دوم به حیاط پرید و لنگ لنگان پا به فرار گذاشت که مأموران با دیدن وی موفق شدند او را دستگیر کنند.آن ها در ادامه وارد خانه همسایه شدند و در آنجا با جسد خونین مرد صاحبخانه مواجه شده و حادثه را به قاضی محمدتقی شعبانی، بازپرس جنایی تهران گزارش کردند.

دقایقی بعد بازپرس جنایی تهران به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی تهران در محل حادثه حاضر شدند. مقتول مردی ۷۰ ساله بود که جسدش در سالن پذیرایی افتاده بود. عامل جنایت که از سوی پلیس دستگیر شده بود نیز پسرعموی ۳۹ ساله وی بود.

تیم جنایی در نخستین اقدام به تحقیق از همسر و دختر مقتول پرداخت. آن ها که از این ماجرا وحشت کرده بودند می گفتند که قاتل قصد داشته جان آن دو نفر را هم بگیرد. همسر مقتول گفت: قاتل حوالی ظهر از شهرستان به خانه ما آمد. او معتاد به مواد مخدر است و وقتی وارد خانه ما شد شروع کرد به بحث کردن با همسرم. او رفتار عجیبی داشت و مدام به شوهرم می گفت چرا او را طلسم کرده است. بعد از داخل کیفش چاقویی بیرون کشید و بی محابا چند ضربه به شوهرم زد.

وی ادامه داد: او سپس قصد داشت به من و دخترم حمله کند که ما وحشت زده فرار کردیم و از خانه خارج شدیم و در را به روی قاتل قفل کردیم. بعد با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواستیم تا اینکه یکی از آن ها با پلیس تماس گرفت و کمی بعد نیز قاتل دستگیر شد.

پس از روشن شدن حقایق، متهم به قتل با دستور بازپرس جنایی تهران بازداشت شد و جسد مقتول نیز به پزشکی قانونی انتقال یافت. مرد جنایتکار صبح دیروز وقتی پیش روی بازپرس جنایی تهران قرار گرفت جزئیات قتلی را که مرتکب شده بود شرح داد و مدعی شد که مقتول با طلسم زندگیش را تباه کرده و قصد داشته هم او و هم همسر و دخترش را به قتل برساند، اما نقشه اش ناکام ماند. پس از اعترافات عجیب این مرد، وی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

زندگی خیالی یک قاتل

متهم به قتل متولد سال ۶۲ است، اما چهره اش او را دست کم ۱۰ سال پیرتر نشان می دهد. او اعتیاد شدیدی به مواد مخدر دارد و هر از گاهی خمیازه ای می کشد و می گوید چند ساعتی مواد نکشیده و خمار است. مواد چنان در جسم و روح او نفوذ کرده که ادعا های عجیب و غریبی درباره انگیزه اش از جنایت مطرح می کند.

انگیزه ات از قتل پسرعمویت چه بود؟

او زندگیم را به تباهی کشانده بود. ۱۰ سالی می شد که مرا سحر و جادو کرده بود و من تصمیم گرفتم با کشتن او و خانواده اش این جادو و طلسم ۱۰ ساله را باطل کنم، اما فقط موفق شدم پسرعمویم را بکشم، همسر و دخترش از دستم فرارکردند.

چرا قصد داشتی همسر و دختر او را هم بکشی؟

برای باطل کردن سحر و جادو باید همه آن ها را می کشتم.

چرا فکر می کنی مقتول زندگیت را جادو کرده بود؟

ماجرا به ۱۰ سال قبل برمی گردد. در اطراف خانه مان یک نوشته عجیب پیدا کردم. محل زندگی من تهران نیست و در یکی از شهرستان ها زندگی می کنم. نوشته را از داخل جوی آب پیدا کردم و به سراغ یک آینه بین در شهرستان دیگری رفتم. او برگه را دید گفت پسرعمویت تو را جادو و طلسم کرده است. از همان زمان زندگی من تحت تأثیر جادوی او قرار گرفته و دست به هرکاری می زدم با شکست مواجه می شدم.

مگر چه اتفاقاتی برایت افتاد؟

من کشاورز هستم و هرجا می رفتم به من کار نمی دادند. انگار پسرعمویم با سحر و جادو زندگیم را تحت کنترل قرار داده بود تا من هرگز در زندگی موفق نشوم. حتی برای یافتن کار به شهر های مختلف سفر کردم، اما نتیجه ای نداشت. فقط این موضوع نبود، پسرعمویم نزد همه فامیل گفته بود که من متادون می خورم و آبرویم را پیش همه برده بود. پشت سر من بدگویی کرده بود؛ به طوری که همه از من فرار می کردند. یک جور هایی فکر می کردند من می خواهم بلایی بر سرشان بیاورم و همه این ها را از چشم مقتول می دیدم. حتی می خواست مهر یکی از بستگانش را به دل من بیندازد و کاری کند که با او ازدواج کنم، اما من عاشق همسر و زندگیم هستم.

مگر متاهلی؟

وقتی سرباز بودم عاشق دخترخاله ام شدم و با او ازدواج کردم. دو فرزند هم دارم؛ یک دختر ۱۰ ساله و یک پسر ۸ ساله. با وجود این پسرعمویم می خواست مرا جادو کند تا با دخترش ازدواج کنم.

اما تحقیقات پلیس نشان می دهد که تو مجردی و تا به حال ازدواج نکرده ای؟

نه. من همسر دارم و عاشقش هستم!

چه موادی مصرف می کنی؟

من خمارم اصلا حوصله حرف زدن ندارم!

از کی تصمیم به قتل گرفتی؟

از روز چهاردهم فروردین. فردای سیزده به در. از همان روز تصمیم به قتل داشتم تا اینکه با خرید چاقو به تهران آمدم. یک راست به خانه پسرعمویم رفتم. به من گفت چای می خوری؟ گفتم نه. چون هر وقت در خانه او غذا یا چای می خوردم حالم خراب می شد. مرا جادو می کرد؛ حتی یک بار بعد از خوردن چای در خانه پسرعمویم به پشت بام رفتم و خودم را به پایین پرتاب کردم که زخمی شدم! او با جادوگری کنترل ذهنم را در دستش می گرفت. آن روز هم به من گفت چای می خوری گفتم نه. کم خونی دارم و نمی خورم. بعد به او گفتم چرا با زندگی من بازی کردی؟ چرا مرا جادو می کنی؟ او گفت که من اشتباه می کنم و بعد سکوت کرد. عصبانی شدم و با برداشتن چاقو به سمتش حمله کردم. او راکشتم و می خواستم همسر و دخترش را هم بکشم که دیدم فرار کردند.

سابقه داری؟

سابقه سرقت و آدم ربایی دارم. ۲ ماه قبل از زندان آزاد شدم. شاید باور نکنید، اما جادوی پسرعمویم بود که باعث شد دست به کار خلاف بزنم و سابقه دار شوم. او به من حسودی می کرد. وقتی می دید که همه فامیل مرا دوست دارند زندگی ام را طلسم کرد تا کسی با من هم صحبت نشود.

شغلت چیست؟

من خیلی پولدارم! علاوه بر کشاورزی، در شهرستانمان چاه و موتور آب هم دارم.

پس چرا گفتی دنبال کار می گشتی و حتی برای کار به شهر های دیگر هم رفته بودی؟

او خمیازه می کشد و پاسخ این سؤال را نمی دهد.

امام زمان قلابی دستگیر شد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ