امیررضا بحیرایی داماد قالیباف کیست +عکس

4

امیررضا بحیرایی داماد قالیباف کیست

در پی ادعای برخی رسانه‌های وابسته به سعودی و یک نماینده اصلاح طلب و سابق مجلس مبنی بر خرید ملک توسط داماد رییس مجلس در ترکیه، الیاس قالیباف این ادعا را تکذیب کرد و با ارائه تصویری از گذرنامه آقای بحیرایی گفت: پروژه‌سازان به دروغ اخباری را درباره خرید ملک در ترکیه منتشر کردند که تمام امضا های آن جعلی است. این جعل به قدری ناشیانه بود که حتی فامیل آقای بحیرایی که با لاتین در سند آنها نوشته شده اشتباه و مغایر با گذرنامه اصلی است.

داماد محمدباقر قالیباف خانواده محمدباقر قالیباف امیررضا بحیرایی کیست

الیاس قالیباف تاکید کرد: احتمالاً اسم پدر آقای بحیرایی را هم از اطلاعات شخصی ایشان پیدا کردند که این مسئله، پروژه بودن این تخریب‌ها را بیشتر نشان می‌دهد در حالی که ایشان تاکنون به ترکیه نرفته‌اند که بخواهند ملکی بخرند. مشخص است که یک سری دروغ را کنار هم گذاشته‌اند تا آقای قالیباف را تخریب کنند.

وی در ادامه گفت: هر فردی سند ملکی به نام این افراد در ترکیه پیدا کرد آن ملک برای خودش ولی اگر غیر از این بود باید مطابق قانون با آنها برخورد شود. امضاهای این افراد که نزد ما موجود است و همچنین کلمه بحیرایی در گذرنامه با آنچه در سندهای جعلی منتشر شده متفاوت است و با آنها مغایرت دارد.

داماد محمدباقر قالیباف خانواده محمدباقر قالیباف امیررضا بحیرایی کیست

فرزند رئیس مجلس درباره برخی احتمال‌ها مبنی بر شکایت از وحید اشتری گفت: درباره موضوع آقای اشتری ابتدا باید توسط دستگاه های امنیتی مشخص شود، پشت پرده پروژه‌ای که از آن استفاده کرده چه کسانی هستند. شکایت از اشتری آدرس غلط است و باعث می‌شود درباره شبکه اصلی طراح این پروژه تعیین تکلیف نشود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. آرام می گوید

  آقای قالیباف ملت همه خبر دارن که خبر درسته و دستگاه های امنیتی از خودتونه.برای شعور مردم ایران زمین احترام قائل بشین.چون همه مخلوق خدا هستیم و به سوی او برمیگردیم.

  1. علی می گوید

   پس شما که عقیده داری به سوی خدا بر میگردی بهمین راحتی کل نظام رو تخته نکن،همه از خودتون هستن ینی چی؟تهمت بهمین راحتی

 2. قاسم می گوید

  درپاکی آقای قالیباف همین بس که برخی مسئولین فرزندانشان آن طرف آب تابعیت دارند و هیچ کس صدایش در نمی آید ولی داماد آقای قالیباف نافهمی کرده ویک سیسمونی از ترکیه گرفته کل کشور موضع گرفتن یعنی دیگه اوج گناه خانواده اش رو پیدا کردند وقتی سفید بپوشید یک نقطه سیاه جلوه گری می کند وقتی سیاه پوشیدی دیگه لکه های سیاه هم به چشم نمی آید

 3. وهاب می گوید

  فقط در یک مورد،این بشر به خاطر چند هزار رای،۱۳ هزار نفر رو بدون آزمون و صلاحیت،فقط با یک امضا در مساجد و هیأت ها،استخدام کردند و حق ۱۳ هزار جوان این ملت از گوشه گوشه این مملکت رو زیر پا گذاشتن و یا خط متروی فرودگاه امام خمینی رو،به خاطر اینکه به نام خود بزنند و چند تا رای جمع کنند،با حیله و نیرنگ،پیمانکار(خاتم الانبیا) رو مجبور به ترک پروژه و خط رو بدون زیر ساخت و سیستم ایمنی ATP،افتتاح کردن که هنوز بعد از ده سال این خط کامل نشده و چندین بار قطار از ریل خارج شده و از همه بدتر،ده ساله،یک عدد قطار انداختند تو این خط که بدون مسافر و فقط و فقط به خاطر جناب قالیباف چشم آبی و مو بور،بیت المال رو روی ریل پرس میکنه