هدیه دولت به معلمان در روز معلم

0

هدیه دولت به معلمان در روز معلم

هدیه مهم دولت به فرهنگیان در روز معلم اجرای رتبه بندی خواهد بود. یک منبع مطلع گفت که را به رتبه بندی معلمان تا روز معلم نهایی و اجرایی خواهد شد.

تدوین آیین نامه رتبه بندی معلمان درحال نهایی شدن است و بزودی در هیات دولت تصویب خواهد شد. مسئولان موزش و پرورش امیدوارند که تا ۱۲ اردیبهشت روزمعلم این مساله نهایی شود.

پیش از این وزیر آموزش و پرورش با تشریح آخرین جزئیات و فرآیند اجرای رتبه‌بندی معلمان از سال ۱۴۰۱ گفت: : لایحه رتبه بندی معلمان از سال ۱۳۹۲ مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شروع و در ادامه مسیر با چالش‌های زیادی مواجه شد تا اینکه پس از بررسی‌های متعدد در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، در ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۰، از سوی رئیس جمهور به آموزش و پرورش ابلاغ شد.

هدیه روز معلم روز معلم

وی با تأکید بر انتظارات به جا و برحق جامعه معلمان درخصوص طرح رتبه بندی گفت: با وجود تمام تلاش‌هایی که انجام شد به نظر می‌رسد باز هم در اجرای طرح از بُعد زمان، کمی تأخیر داشته‌ایم که تنها دلیل آن وجود مقررات و قوانین مربوط به اجرای این طرح بود؛ خوشبختانه در دولت سیزدهم با توجه به حمایت رئیس جمهور، اشکالات این طرح سریعا برطرف شده و در نهایت طرح رتبه بندی به نتیجه رسیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ